Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Jorgensen pyta o przeciążenie w tupolewie. Lasek i Jedynak uciekają (video)
Kategoria: Publicystyka   Czwartek, 27 sierpień 2015 18:39 Autor: admin

Jorgensen pyta o przeciążenie w tupolewie. Lasek i Jedynak uciekają (video)

Jorgensen pyta o przeciążenie w tupolewie. Lasek i Jedynak uciekają (video) foto: YouTube/printscreen

W Niemczech odbyła się konferencja ekspertów lotniczych, w której udział wzięli m.in. Maciej Lasek i Wiesław Jedynak. Referowali oni śledztwo smoleńskie, ale w starciu z pytaniami Glenna Jorgensena stracili rezon i ratowali się ucieczką.

Jedno proste pytanie. Słyszeliście Panowie o prawie Newtona, to podstawa fizyki – akcja jest równa reakcji. Proszę mi wytłumaczyć, jak to możliwe, że osoby na pokładzie były poddane tak ogromne sile oddziaływania: ponad 100 G. Samolot z siłą ponad 100 G uderza w błotniste podłoże i nie tworzy krateru. Jak to możliwe? – pytał Jorgensen przed kamerą.

Nie, nie, nie. To nie jest takie proste pytanie. Jeśli ma Pan jakieś pytania, wątpliwości, czy analizy proszę przesłać je do odpowiednich organów – kluczy Jedynak.

Pracuje Pan nad tym tak długo, że musi Pan być w stanie odpowiedzieć na tak proste pytanie – dociskał Duńczyk.

Zarówno Lasek jak i Jedynak ponownie zaczęli wykręcać się i zasłaniać najróżniejszymi przeszkodami. Ostatecznie wobec nieustępliwości Jorgensena i Ewy Stankiewicz, obaj panowie odwracają się i bez słowa odchodzą.

Całe zajście TUTAJ.

 

Źródło: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(28 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 27 sierpień 2015 20:50
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Jorgensen pyta o przeciążenie w tupolewie. Lasek i Jedynak uciekają (video)