Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Biedroń zorganizował manifestację pro-imigracyjną. Przyszło… 30 osób (video)
Kategoria: Publicystyka   Czwartek, 15 październik 2015 11:10 Autor: admin

Biedroń zorganizował manifestację pro-imigracyjną. Przyszło… 30 osób (video)

Biedroń zorganizował manifestację pro-imigracyjną. Przyszło… 30 osób (video) foto: YouTube/printscreen

Prezydent Słupska Robert Biedroń postanowił zorganizować w swoim mieście manifestację zwolenników przyjmowania do Polski imigrantów. Przedsięwzięcie okazało się jednak niewypałem.

Robert Biedroń wielokrotnie opowiadał się za pomocą tzw. „uchodźcom” i przyjmowaniem ich do Polski. Teraz postanowił zorganizować w Słupsku wiec dla osób, które myślą podobnie jak on. Szumnie zapowiadane wydarzenie okazało się jednak kompletną klapą. W manifestacji wzięło udział około 30 osób. Uczestnicy ruszyli sprzed Urzędu Miasta i przeszli ulicami miasta.

To wydarzenie chyba powinno dobitnie pokazać panu Biedroniowi jaki jest stosunek również jego wyborców do kwestii imigrantów w Polsce.Źródło: Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 15 październik 2015 13:59
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Biedroń zorganizował manifestację pro-imigracyjną. Przyszło… 30 osób (video)