Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka PO na odchodne zakupiło najnowszą wersję Pendolino
Kategoria: Publicystyka   Środa, 04 listopad 2015 00:19 Napisał

PO na odchodne zakupiło najnowszą wersję Pendolino

Zazdrości nam cała Europa, reszta świata i pół Ameryki (to górne). Kurde bele... Napęd nie zużywa ani ćwiartki oleju napędowego ani wolta elektryczności. A jedzie... i to jeszcze jak zobaczcie sami.

Po stresujących wyborach (których wynik największą panikę spowodował w neolibertyńskich kołach zachodniego świata) należy się chwila wytchnienia.

Dla zmęczonych życiem, pod światłym dozorem guru kolejnictwa Donalda młodszego który zdobywał swe doświadczenie aż Chinach otwarta zostanie pierwsza polska trans azjatycka linia kolejowa.

Oto jazda próbna zespołu napędowego:

 

Jeśli ktoś twierdzi że to nie jest w Polsce to nie szkodzi. My sprowadzamy do Polski najbardziej idiotyczne pomysły z całego świata. Wszelkie zboczenia.

Co szkodzi aby dotychczasowa koalicja i odchodząca w niebyt lewica która ich wspomagała ze wszech sił teraz ich pożytecznie użyła.

Proponuje aby wykorzystać ich niespożytą energię do reaktywacji zamkniętych przez nich linii kolejowych. Projekt w realizacji bardzo tani. Myślę że PiS z tej idei skorzysta.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 04 listopad 2015 00:33
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka PO na odchodne zakupiło najnowszą wersję Pendolino