Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Przemiany ewolucyjne nie rewolucyjne
Kategoria: Publicystyka   Środa, 30 grudzień 2015 01:11 Napisał

Przemiany ewolucyjne nie rewolucyjne

To hasło wyszło od wielkiego propagandzisty Adama Michnika, ewolucyjnie. Szeroko rozumiane zmiany zaobserwowane są w różnorodnych dziedzinach, dlatego pojęcie ewolucji jest wieloznaczne i odnosi się m.in.: w filozofii do ewolucjonizmu. Marks, Engels zaczynali od filozofii, kończyli jako ideologowie Komunizmu, cel zniszczenia krajów, granic, zakaz wolności człowieka jako jednostki. Żeby kogoś poznać musimy poznać jego korzenie. Tatuś Adasia, Ozjasz Szechter (ur. 23 sierpnia 1901 w Witkowie Nowym), aktywnie działał w ruchu komunistycznym. We Lwowie był członkiem młodzieżówki komunistycznej, Komitetu Centralnego nielegalnej Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy, dążącej do oderwania od Polski Galicji Wschodniej i Wołynia. Michnik w wywiadzie z Danielem Cohn Benditem stwierdził: "Mój ojciec był bardzo znanym działaczem komunistycznej partii przed wojną, siedział osiem lat w więzieniu". Po wojnie Szechter był członkiem kierownictwa Komitetu Organizacyjnego Żydów w Polsce.

Wg. publikacji Instytutu Pamięci Narodowej brał udział w operacji szpiegowskiej NKWD przeciw Polsce pod kryptonimem "Koń trojański".

/ "Głos Polski" Toronto nr 14 1 - 7 04. 2009 /. Komunistyczna Partia Polski / KPP / została założona 16 grudnia 1918 roku, a rozwiązana przez Międzynarodówkę Komunistyczną / Komintern / 16 sierpnia 1938 roku w ramach wielkiej czystki, Działacze KPRP w wojnie polsko - bolszewickiej brali udział po stronie Rosji Sowieckiej. Helena Michnik (ur. 19 lipca 1903 w Krakowie jako Hinde Michnik, zm. 1969) – polska działaczka ruchu komunistycznego, nauczycielka i historyczka. Po 1945 wykładała w szkole Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego podległego Ministerstwu Bezpieczeństwa Publicznego. Całość materiału w artykule, Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy z Adamem Michnikiem w tle. A osiągnięcia Adasia Szetchera - Michnika, w skrócie z w/w artykułu. - " Polacy są jak Kościół, a on uczy zakłamania, obłudy, konformizmu, hipokryzji i fałszu" / nagranie video - You tube Adam Michnik.

Michnik przybył wówczas, by zeznawać w obronie byłego szefa MSW - gen. Czesława Kiszczaka, jego marzenie to żeby odpieprzyć się od generała, Jaruzelskiego także. Adam Michnik idąc śladami ojca ideologicznie prezentuje dążenia Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów / OUN /, KPP, oraz KPZU do pozbawienia Rzeczpospolitej Polskiej jej integralności terytorialnej, o czym niżej w jego wypowiedziach na konferencji wrześniowej 2009 w Stanisławowie / IWANOFRAKIWSK - Ukraina / - www.kresy.pl

Przyjaciel pana Adama, Jacek Jan Kuroń, nieżywe to tylko nekrolog- W 1949 został działaczem Związku Młodzieży Polskiej (ZMP). Od 1952 pracował jako etatowy instruktor w wydziale harcerskim stołecznego ZMP, wstąpił wówczas do PZPR. (ur. 3 marca 1934 we Lwowie, zm. 17 czerwca 2004 w Warszawie i znowuż Ukraina, miejsce urodzenia człowieka od układu w Magdalence.

To ma być dziękczynienie bohaterom, którzy stworzyli jak twierdzą tzw. wolną Polskę jak to a III RP.

Lecha Wałęsy, który w audycji Moniki Olejnik "Gość Radia Zet" w ostrych słowach odniósł się do piątkowych zamieszek przed sejmem. Stwierdził, że gdyby był na miejscu premiera Donalda Tuska, dałby polecenie: spałować, Piotr Duda: nie będę się zniżał do poziomu pana prezydenta Wałęsy 16.05.2012, W ocenie byłego prezydenta Lecha Wałęsy związkowcy z "Solidarności" działają na szkodę interesów Polski. Posiadając obecną wiedzę można bez ryzyka powiedzieć że to są słowa TW Boleka.

Prezydent Andrzej Duda podczas 45. rocznicy Grudnia '70 w Gdyni mówił o wstydzie za III RP, która z honorami pochowała większość oprawców i nie umiała skazać sprawców tej zbrodni Po słowach, jakie padły z ust Andrzeja Dudy muszę stwierdzić, że zaczynam się wstydzić za tego prezydenta - mówi były lider "Solidarności" Lech Wałęsa 2015, obrona NKWD, UB, SB nadal jest żywa.

A ja się pytam wielkiego elektryka, gdzie jest teczka wypożyczona z IPN kiedy wać pan rezydował jako prezydent, a może coś pan powie o tzw. Komisji Michnika. Lech Wałęsa przesądził sprawę lustracji i prywatyzacji odwołując rząd Jana Olszewskiego Pierwszy polski rząd po II wojnie światowej, wyłoniony przez sejm wybrany w wolnych, demokratycznych wyborach, przetrwał zaledwie pół roku. W nocy z 4 na 5 czerwca mija 21. rocznica obalenia rządu Jana Olszewskiego. Tego dnia przepadła największa szansa na przeprowadzenie lustracji i na wstrzymanie prywatyzacji pisał Marcin Bartnicki , Uważam, że naród polski powinien mieć poczucie, że wśród tych, którzy nim rządzą nie ma ludzi, którzy pomagali UB i SB utrzymywać Polaków w zniewoleniu. Uważam, że dawni współpracownicy komunistycznej policji politycznej mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa wolnej Polski Jan Olszewski w sejmie, 4 czerwca 1992 r. Wałęsa z Tuskiem i innymi bronili zbrodniarzy.Co mi to przypomina, Niemcy które chroniły nie tylko zbrodniarzy z wermachtu, także SS. Mało tego początki Niemieckich Ziomkowców to Niemieccy Faszyści. Cóż TW Bolek podpisał i bronił.

Przeczytajmy na Kworum artykuł, "Ojczyzna to już przeżytek?" fragment - Klimat niemieckiego Śląska dzień i noc buduje taka prasa jak m.in. 'Schlesische Nachrichten', Zeitung fuer Schlesien, Nieder- und Oberschlesien z Koenigswinter czy Koenigswinter Haus Schlesien., Drudzy przerabiali niepokorne i dumne miasto na 'niemiecki' Sosnowitz, ponieważ taka była wola Hitlera i jego sługusów. Wielki polityk III RP przyjaciel Wałęsy, Michnika, Kuronia, Kiszczaka, Jaruzelskiego i innych kolesiów podobnego pokroju przedstawił swój program, skrót: Wystąpienie Tuska na zjeździe Kaszubów.

W dniach 12-14 czerwca 1992 roku, jako wiceprzewodniczący Zarządu Głównego Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, tuż po upadku rządu Bieleckiego, Donald Tusk uczestniczył w II Kongresie Kaszubskim, który odbywał się w Domu Technika w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6. 13 czerwca do uczestników Kongresu wygłosił programowe przemówienie zatytułowane: "Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczne". Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza (Kaszub), które winno posiadać nie tylko własny rząd, ale i własne wojsko i własny pieniądz. Ten gość potrafił mniejszość niemiecką wesprzeć z budżetu setkami mil. zł w czasie głodu Polskich dzieci.

Czytamy: "Obywatele dla demokracji". Tysiące osób na demonstracji KOD w Warszawie, manifestacja Komitetu Obrony Demokracji. Ilu w tych tzw. tysiącach jest takich samych jak powyżej zacytowałem, ilu żeby zaistnieć przed kamerami, te niemieckie media czyhają na oszołomów. Tak zgadzam się że jest wtórny analfabetyzm tak jak inni to potwierdzają, cytat:

Magiczne ułamki artykuł pani - Anna Wittenberg na zakończenie artykułu – Prowadzę zajęcia ze studentami pierwszego roku. Wielu z tych, którzy przychodzą na zajęcia nie potrafi dodawać ułamków. To nie jest żart. Nie potrafią też wypowiadać złożonych zdań. Są kompletnie nieprzygotowani do samodzielnego studiowania. To nie jest większość, ale ta grupa jest bardzo widoczna –; mówi dr Mikołaj Jasiński z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW.Socjolog nie jest odosobniony. Podobne tendencje zauważył dr Tomasz Makowski, dyrektor Biblioteki Narodowej. "25 procent osób z wyższym wykształceniem nie przeczytało czy nawet nie przejrzało w ciągu roku żadnej książki. Polski analfabeta może mieć nawet dyplom wyższej uczelni i nie rozumieć tego, co czyta. W sensie technicznym umie czytać i rozumie słowa, ale związków między nimi już nie. Tacy ludzie zajmują nawet kierownicze stanowiska, bywają też dyrektorami szkół" – przekonywał też na łamach "Nowej Trybuny Opolskiej"

prof. Zbigniew Kwieciński z UMK w Toruniu. Wtórny analfabetyzm, polskojęzyczne media w niemieckim wydaniu i... I mamy to co mamy, Ryszard Petru powołał partię, twierdzi że za dwa miliony zł przeprowadził kampanię wyborczą, w takim wypadku to jestem ateistą. Wśród farciarzy jest szef Nowoczesnej, Ryszard Petru. Z jego oświadczenia majątkowego wynika, że 60-metrowe mieszkanie wycenił na raptem 100 tys. zł. Wychodzi 1600 zł za metr kwadratowy... Niecałe dwa tygodnie przed złożeniem oświadczenia majątkowego, a tuż po wyborach, lider .Nowoczesnej Ryszard Petru (43 l.) podpisał z żoną Małgorzatą deklarację rozdzielności majątkowej. Oznacza to, że 3,6 mln zł w nieruchomościach i oszczędnościach z oświadczenia jest jedynie częścią majątku państwa Petru! Itd., itd.
"Bez Wymiaru Sprawiedliwości nie ma Wolności"

W ustawach, tzw. konstytucji mamy sporo udanych ustaw, widocznie komuś logicznie myślącemu udało się coś przemycić. Kk- Stan prawny: czerwiec 2015r. Tekst jednolity kodeksu karnego

Art. 133.Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Art., 135. § 2. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. jest także Ustawa prawo prasowe Rozdział 7 Odpowiedzialność prawna.

Art. 37. Do odpowiedzialności za naruszenie prawa spowodowane opublikowaniem materiału prasowego stosuje się zasady ogólne, chyba że ustawa stanowi inaczej.

Art. 38. 1. Odpowiedzialność cywilną za naruszenie prawa spowodowane opublikowaniem materiału prasowego ponoszą autor, redaktor lub inna osoba, którzy spowodowali opublikowanie tego materiału; nie wyłącza to odpowiedzialności wydawcy. W zakresie odpowiedzialności majątkowej odpowiedzialność tych osób jest solidarna. Jest Ustawa prawo prasowe które może pusicić z torbami za paszkwiel, dziennikarzy, tzw. mądrych profesorków twierdzących że Polacy mordowali żydów, broniących bezprawia III RP itd.

Oczywiście większość milczała gdy napadnięto w stalinowski sposób na redakcję Wprost.

Trzech agentów ABW w towarzystwie prokuratora Józefa Gacka weszło około godziny 17.30 do siedziby "Wprost" 2014-06-18 czasy za wielkiego Donalda Tuska, współczuję temu człowiekowi, sąd w Warszawie pozbawił go prawa do udziału w postępowaniu procesowym które mu wytoczyłem, czyżby uznali go że jest pozbawiony praw przez luki umysłowe, zaburzenia psychiczne, w końcu broniłem jak Lew pana Donalda Tuska i pana Kwiatkowskiego, z powodu przewlekłości odstąpiłem od postępowania, pomimo że w Polsce tak biedaka poniżono to w Brukseli (Berlinie) zauważono, ma niezłe koryto. A jak się wypowiada, cytuję:
Były ambasador przy UE: Tusk wypowiedział Polsce lojalność Dariusz Sobków, były ambasador tytularny przy Unii Europejskiej, całkowicie negatywnie ocenił słowa Donalda Tuska, które padły w kontekście skandalicznych komentarzy Martina Schulza pod adresem Polski.

Za kilkadziesiąt godzin obudzimy się w bagienku zakłamania tej samej marki III RP. Czy uda mi się odprowadzić do stanu "O" nie wiem, lecz nie będę współpracował z wtórnymi "Analfabetami". Ja żądam "Rewolucji, odrodzenia Rzeczypospolitej Polski sprawiedliwej, gdzie dzieci nie głodują, mogą poczytać Pana Tadeusza, rodziców stać na utrzymanie domu, gdzie bandyci, lichwiarze będą karani, nie głaskani".

Bogusław Maśliński, 2015-12-29

 

Przesłane na naszą skrzynkę mailową


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 30 grudzień 2015 03:55
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Przemiany ewolucyjne nie rewolucyjne