Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Mariusz Pudzianowski ma kłopoty. Prokuratura przyjrzy się wpisom o imigrantach
Kategoria: Publicystyka   Czwartek, 04 luty 2016 07:20 Autor: admin

Mariusz Pudzianowski ma kłopoty. Prokuratura przyjrzy się wpisom o imigrantach

Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście bada, czy Mariusz Pudzianowski nie popełnił przestępstwa. Chodzi o wpisy na temat tzw. „uchodźców”

Jak zapewne niektórzy wiedzą, Mariusz Pudzianowski prowadzi teraz firmę transportową. Osobiście widział, co się dzieje w multikulturowej Francji – w szczególności Calais, gdzie koczuje tysiące nielegalnych imigrantów, którzy napadają na ciężarówki, także z firmy Pudzianowskiego.

Od tego się zaczęło – strongman wkurzył się na imigrantów. Napisał, że dla takich ludzi nie ma żadnej tolerancji i niedługo sam przejedzie się promem z kijem w ręku

„Tutaj mamy do czynienia z obroną mienia własnego, które przez konwencję praw człowieka jest gwarantowane. Jeśli cię ktoś zaatakuje, masz prawo się bronić, a jeśli ci coś ukradnie, to na gorącym uczynku możesz go złapać, tudzież poturbować w celu zapobiegnięcia przestępstwu”- napisał dodając zdjęcie z kijem baseballowym.

Zawiadomienie do Prokuratury złożyło stowarzyszenie „HejtStop” według ustaleń reportera Radia ZET Mariusza Gierszewskiego. Wpisy na Facebooku będą sprawdzane przez śledczych. Ustalą czy doszło do przestępstwa z art.256 Kodeksu Karnego, tzw. mowy nienawiści.

Na tę wiadomość szybko zareagował Mariusz Pudzianowski i jego fani.

– Jeszcze nic o tym mi nie wiadomo, ale niedługo w tym kraju odezwać się nie będę mógł i powiedzieć co myślę – bo obrażę złodzieja i zrobi mi sprawę w sądzie! „Teraz tak będzie panie złodzieju, niech pan nie okrada mnie i nie rzuca kamieniami w mój samochód!” – ironizuje Pudzianowski.

– Broniłem swojego mienia i będę bronił dalej, nawet pałą bejsbolową – jak ktoś będzie mi się włamywał na moje samochody! Każdego złodzieja na naczepie i w moim samochodzie potraktuję tak samo! – kwituje Pudzianowski na swoim profilu.

Fani stoją murem za strongmanem. – Czyli „HejtStop” popiera napady nachodźców na legalnie działające firmy przewozowe i pracujących w nich ludzi? Zdaje się, że trzeba się będzie zainteresować kto za tą patologią stoi i co z tego ma – pyta Dominik.

źródło: RadioZetŹródło: Nie dla islamizacji Europy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 04 luty 2016 08:33
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Mariusz Pudzianowski ma kłopoty. Prokuratura przyjrzy się wpisom o imigrantach