Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka George Soros przekazał ponad pół miliona zł na działalność organizacji HejtStop (wideo)
Kategoria: Publicystyka   Sobota, 13 luty 2016 11:23 Autor: admin

George Soros przekazał ponad pół miliona zł na działalność organizacji HejtStop (wideo)

George Soros przekazał ponad pół miliona zł na działalność organizacji HejtStop (wideo) foto: YouTube/printscreen

George Soros przekazał ponad pół miliona zł na działalność organizacji HejtStop.

Organizacja HejtStop otrzymała 596 tys zł  jako dotacje z programu Obywatele Dla Demokracji, programu finansowanego przez fundusz Georga Sorosa, informacje ujawniła szefowa organizacji HejtStop Joanna Grabarczyk.

W ramach projektów tematycznych finansowanych przez Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG) wypłacane są środki w wys. od 50 tys. do 350 tys. na działalność organizacji oraz szkolenia prokuratorów i oficerów policji we współpracy z Komendą Główną Policji.Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 13 luty 2016 13:20
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka George Soros przekazał ponad pół miliona zł na działalność organizacji HejtStop (wideo)