Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Zagadkowa śmierć oficera SKW. „Powiesił się”
Kategoria: Publicystyka   Piątek, 27 maj 2016 09:06 Autor: admin

Zagadkowa śmierć oficera SKW. „Powiesił się”

Zagadkowa śmierć oficera SKW. „Powiesił się” foto: Wikimedia Commons/CC

W środę wieczorem w Mińsku Mazowieckim znaleziono ciało mężczyzny. Jak się okazało oficera SKW. Ministerstwo Obrony Narodowej wystosowało oświadczenie, w którym informuje, że zmarły na początku roku złożył raport o odejściu ze Służby ze względu na zły stan zdrowia.

Do sprawy na antenie Telewizji Republika odniósł się dziennikarz, Cezary Gmyz.

Do wczoraj nie były znane szczegóły. W międzyczasie udało mi się ustalić, że mamy do czynienia z samobójstwem Waldemara K, oficera, podpułkownika. Wstępnie zakładamy, że było to samobójstwo, nic nie wskazuje na udział tzw. osób trzecich. Znaleziono go powieszonego – powiedział.

Co ciekawe, właśnie w Mińsku Mazowieckim znajduje się replika samolotu TU154M, na której prowadzone są badania sejmowej podkomisji ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Gmyz uważa, że w sprawie potrzebna jest daleko idąca ostrożność.

Nie udało mi się dowiedzieć, czy miał on związek ze Smoleńskiem. Śmierć taka, jak ta, przed długim weekendem, budzą pewnego rodzaju wątpliwości. Nie chciałbym jednak tutaj spekulować, mam nadzieję, że odpowiednie służby działają w sposób wreszcie profesjonalny i tę sprawę wyjaśnią – uważa dziennikarz.

 

Źródło: Parezja


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 27 maj 2016 11:01
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Zagadkowa śmierć oficera SKW. „Powiesił się”