Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Winnicki: Ograniczyć ukraińską imigrację do Polski!
Kategoria: Publicystyka   Niedziela, 04 wrzesień 2016 08:51 Autor: admin

Winnicki: Ograniczyć ukraińską imigrację do Polski!

Imigracja ukraińska do Polski musi zostać ograniczona i objęta ścisłą kontrolą.

1. Rząd powinien przedstawić wyliczenia co do zapotrzebowania na pracowników w gospodarce narodowej.

2. Należy ustalić, możliwie dokładnie, faktyczną liczbę obywateli Ukrainy, przebywających obecnie w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że liczba ta jest ogromna i rośnie w sposób niekontrolowany.

3. Zatrudnianie ukraińskich pracowników nie może odbywać się kosztem miejsc pracy dla Polaków – tutaj szczególną rolę do odegrania mają związki zawodowe.

4. Należy ustalić limity – miesięczne i roczne, liczby zezwoleń na pobyt i na pracę i nie wydawać ich w momencie, gdy limit zostanie w danym okresie osiągnięty. Limity, ze względu na ogromną liczbę ludności ukraińskiej już obecną w naszym kraju, powinny zakładać wstrzymanie imigracji w najbliższym czasie.

5. Wszystkie osoby należące do organizacji nawiązujących do banderyzmu, bądź z nimi jawnie sympatyzujące, powinny być natychmiast wydalane z Polski z zakazem wjazdu.

6. Rząd powinien tak planować politykę imigracyjną, by nie tworzyć dużych, zwartych skupisk ludności ukraińskiej w naszym kraju, bo będzie to przeciwdziałało integracji imigrantów z polskim społeczeństwem.

Mamy kryzys demograficzny, a z Polski wyjechało kilka milionów, w większości młodych, ludzi, w ostatnich latach. Jest pewne zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy w gospodarce, ale państwo musi nad tym procesem panować!

 

Źródło: KONSERWATYZM.PL


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 04 wrzesień 2016 12:09
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Winnicki: Ograniczyć ukraińską imigrację do Polski!