Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Czy Polacy są ofiarami spisku?
Kategoria: Publicystyka   Niedziela, 18 wrzesień 2016 15:31 Napisał

Czy Polacy są ofiarami spisku?

W zasadzie to pytanie jest retoryczne. Bowiem ofiarami są nie tylko Polacy, ale cała społeczność światowa.

To że "dobra zmiana" uczestniczy w tym spisku jest faktem. Polski rząd nie chce potwierdzić, że nie zaakceptuje układu TTIP.

TTIP to nie porozumienie o wolnym handlu. To tajna umowa przeciw demokracji.

Rząd PiS przykłada do tego swoją rękę oszukując Polaków, kryjąc skandaliczną zdradę pod kołdrą afer: Reprywatyzacyjnej, AmberGold, okraszając "misiewiczkami.

Zauważyliście, że już od dawna konsekwentnie ośmiesza się wszystkich i wszystko co pozwala wierzyć że istnieje światowa grupa spiskowców. Że wydarzenia w poszczególnych regionach, krajach świata są wynikiem realizacji wielkiego globalnego spisku? Niejako zamiast szerszego wprowadzenia pozwolę sobie zaprezentować zgrabną anegdotkę, która brzmi jak bajka – bowiem to w bajkach stosuje się personifikację zwierząt. We współczesnym świecie dzieje się odwrotnie – to ludzi traktuje się jak zwierzęta – jak BYDŁO!

https://www.youtube.com/watch?v=yPg1ZbHbB3E

Traktuje się i nazywa. Tak czyni władza której przedstawiciel nazwał elektorat opozycji "bydłem". Inni są tylko bardziej powściągliwi w słowach, ale robią tak samo. Powyżej udowodniono że bydło nie rozumie i nie przyjmuje niczego do wiadomości. Utarło się że tylko krowa nie zmienia zdania i dlatego trudno "bydło" przekonać.

Ale człowiek jako rozumna istota, powinien dać się przekonać. Powinien pozwolić sobie wytłumaczyć. Powinien wreszcie wcześniej czy później zrozumieć. Może nie rozumie tylko obecnej nowomowy więc nie dociera do niego rzeczywistość. Oczywista oczywistość.

Dlatego posłuchajcie dosadnego polskiego języka. Jeśli ktoś już na początku uzna że słownictwo, przecież jednak polskie (zawarte w tekście) nie jest dla niego akceptowalne proszę nie obrzucać podobnym autora, ale po prostu się przełączyć.

Zaręczam jednak że warto wideo obejrzeć i wysłuchać do końca. W końcu jest to język naszej elity rządowej. A tasiemek z knajpy jednak słuchaliście. Ja osobiście takiego języka nie toleruję, ale robię eksperyment - może w ten sposób coś do was dotrze.

Ostrzegam że użyty w video język powszechnie jest uznawany jako WULGARNY!

https://www.youtube.com/watch?v=G86AuZyin0Y

No i co? Czy to co Polaków spotyka od czasów jak daleko sięgnąć pamięcią, nie jest bardziej wulgarne niż język prawdy?

A czy to co mamy nie jest rezultatem spisku w Magdalence i przy okrągłym stole?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(28 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 20 wrzesień 2016 13:30