Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Wyrywają Schetynie zęby
Kategoria: Publicystyka   Czwartek, 22 wrzesień 2016 08:26 Napisał

Wyrywają Schetynie zęby

Siła złego na jednego. Odpady które już wcześniej odpadły z PO to była tylko drobna przysługa.

Tomasz Siemoniak i Rafał Trzaskowski rezygnują z pełnionych funkcji. To gest, o którym w sporcie mówi się że: "trzeba  dać przeciwnikowi szansę spieprzenia".

Teraz czekają na potknięcie Schetyny i decyzję wyrzucenia z partii. Wówczas znowu odezwą się obrońcy prześladowanych i całą niedorżniętą watahą odejdą w objęcia Nieosiołowskiego & consortes.

Ja bym tego tak nie lekceważył, bo tak lekceważono schizmę Palikota, a jednak zdołał wyrządzić Polsce niemałe straty.

Teraz na odszczepieńców czeka już zorganizowana struktura. Ci co mają nielojalność zakodowaną w swoich genach już czekają na resztę zakodowanych.

Zwykle nie zwracam uwagi na to co mówią niezrównoważone osobniki, ale tym razem zrobię wyjątek. Muszę  zacytować to co "dziurawy Stefek" powiedział (doniósł):

"Wolność, równość, demokracja". - Tam już jest Nowoczesna, PSL i będziemy my, i jest cała lewica. Brakuje Platformy. Tak więc wiemy już co jest grane. Odradza się jak hydra lewactwo. To dlatego ten sam osobnik mówił o tym że denerwowało go prawicowe odchylenie Schetyny.

Zima coraz bliżej więc ptaki odlatują. Kormorany które *rają w swoje gniazdo i je niszczą, też. Jednak niestety niektóre zimują w Polsce.

Wszystko to wygląda tak jak wyrywanie panu S, zregenerowanej górnej jedynki.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 22 wrzesień 2016 09:43