Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Komuniści z USA piszą o milionach na marszu, a tam jakby Hadacz
Kategoria: Publicystyka   Poniedziałek, 03 październik 2016 19:13 Napisał

Komuniści z USA piszą o milionach na marszu, a tam jakby Hadacz

Komuniści z Washington Post przerośli sami siebie i piszą i milionach w czarnych marszach. Ale to tylko czarna rozpacz. Wygląda na to że wyrzucony przez HGW wiceprezydent spec od liczydeł, dostał niezłą fuchę w Waszyngtonie. Pewnie załatwiła mu to Ania Jabłkowska, ta od ministra Szpaka.

Millions of women in Polandstrike to protest abortion ban proposal

Poznajecie ta męska q*ref w centrum fotki w czapce z daszkiem do tyłu? Kogoś mi przypomina.

To potwierdza kto i w jakim celu organizuje ta zadymę.

Wiadomo już, że Neokomuna z Parlamentu Europejskiego zajmie się sytuacją kobiet w Polsce. Jeszcze nie wiadomo czy będą gwałcić przeciwniczki aborcji w Polsce, ale przedyskutują. Ostatnio jeden taki przysięgał że kocha "polskie". Jak się poszprycuje viagrą to się "kliniki aborcyjne" nie wyrobią.

Oczywiście wszystko sugeruje że te 6 milionów to głownie aborcyjne wampiry.

Bo o tych: "There were counter-demonstrations, as well, with antiabortion protesters marching in white clothes to distinguish themselves from their ideological opponents" wspomina się tylko mimochodem na boczku.

Oczywiście powiela się recytowane przez feminazistki kłamstwa o zapisach, których w obywatelskim projekcie ustawy NIE MA!

Przy okazji przyprawia się "mordę" polskiemu Kościołowi, który jednak zachowuje się jak struś (nie kaczka) Kaczyński i jego 50 pretorian.

Teraz Senat kleci na kolanie jakiś zgniłek kompromis zamiast skorygować projekt obywatelski.
PiS oddaje pole PO i partii zakropków, bo rozdmuchując przez państwowe media cały ten cyrk jest szczęśliwy, że nie mówi się o POPiSowych aferach.
Żerowanie na śmierci niewiniątek jest odrażającym obrzydlistwem.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 03 październik 2016 19:39
alexjones.pl Informacje z Polski Publicystyka Komuniści z USA piszą o milionach na marszu, a tam jakby Hadacz