Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Policja "napadła" antypolskie lewactwo w Warszawie
Kategoria: Informacje z Polski   Niedziela, 05 luty 2017 11:34 Napisał

Policja "napadła" antypolskie lewactwo w Warszawie

Antypolskie media niemieckie nie tracą żadnej okazji aby nam przypiąć łatkę. Tym razem wysila się Deutche Welle, które staje niby w obronie naszych rodzimych czerwonoarmistów walczących o demokrację. Redakcja leje łzy nad losem działającego pod niemieckim nadzorem „Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”.

Deutche Welle donosi (donosi to właściwe określenie): "In Berlin on Friday, the German branch of the international press freedom group Reporters Without Borders (RSF) accused Poland's authorities of attempting to suppress media."

Co jakieś zdziczałe lewactwo ma wspólnego z wolnością mediów nie wiadomo.

Wiadomo jednak, że interwencja polskiej policji ma związek ze śledztwem dotyczącym działania grupy, którą organizował Rafał Gaweł, któremu białostocka prokuratura postawiła kilkanaście zarzutów dotyczących oszustw i wyłudzeń dużych kwot.

W lipcu zeszłego roku założyciel i inspirator lewackiego OMZRK został skazany na cztery lata więzienia.

Donosząca na Polskę agenda „antyrasistowskich” lewaków znana pod nazwą „Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” została o 6:00 odwiedzona przez Policję bez wcześniejszych zapowiedzi. Jak płacze lewactwo, „Trwa przeszukanie, nie mamy kontaktu z osobami które były w środku. Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie. Ze szczatkowych informacji, wiemy że policja na zlecenie prokuratury zabezpiecza i wynosi komputery, laptopy, wszelkie nośniki danych. (…) Z naszych informacji wynika też że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, siłą odbierano tam komputery i telefony nawet dzieciom które tam mieszkają.”

Jak wiadomo  zawsze gdy lewackie środowiska za swoje machlojki i nadużycia przyciskane są przez służby państwowe , głośno płaczą o „politycznych represjach”…  Tak  było gdy policja wdrożyła dochodzenie wobec przestępczych działań aktywistów KOD którzy też uznali się za 'prześladowanych ze względów politycznych'  choć dokonali zwykłego chuligaństwa.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku ujawniła powody policyjnej akcji.

– Mogę potwierdzić, że faktycznie miały miejsce takie przeszukania. Były przeprowadzone na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, która prowadzi śledztwo od kwietnia 2016 roku

Śledztwo ostało zainicjowane w wyniku ujawnienia danych w sprawie, która toczyła się przed sądem przeciwko jednemu z pracowników OMZRiK.

– Śledztwo dotyczy, ogólnie rzecz biorąc, podrobienia kilkudziesięciu dokumentów, oszustw, usiłowań oszustw, udaremniania egzekucji komorniczych. To było postępowanie, które toczyło się w sądzie i w trakcie tego postępowania wyszło na jaw, że oprócz tych zarzucanych, dochodziło jeszcze do innych czynów.   — Zresztą sam sąd na to zwracał uwagę

W Prokuraturze Okręgowej w Białymstoku toczy się – wszczęte w dniu 18 kwietnia 2016 r. – śledztwo PO I Ds. 5.2016 dotyczące podrobienia kilkudziesięciu dokumentów, dokonania szeregu wyłudzeń i usiłowań wyłudzeń, a także udaremniania zaspokojenia należności wierzycieli, które to czyny miały miejsce w związku z działalnością Stowarzyszenia Teatralnego Dom na Młynowej „Teatr Trzyrzecze” z siedzibą w Warszawie (wcześniej z siedzibą w Białymstoku) oraz innych podmiotów gospodarczych – poinformował Łukasz Janyst, Rzecznik Prasowy

Taka jest brutalna prawda.

Deutche Welle tak się zagalopowało w swojej zaciekłości że podpina pod bzdurną informacje wizytę Angeli Merkel w Warszawie, nie zapomina krytyce Jarosława Kaczyńskiego oraz wywleka wygłupy totalnie oszalałej opozycji z 16 grudnia ubiegłego roku. To stara szkoła Goebbelsa która każe obrzucać błotem przy byle okazji. Może się coś przyklei.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 05 luty 2017 12:58
alexjones.pl Informacje z Polski Policja "napadła" antypolskie lewactwo w Warszawie