Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa
Kategoria: Informacje z Polski   Wtorek, 07 sierpień 2018 08:09 Autor: Andreas

Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa

 Andrzej Lepper Andrzej Lepper tomasz przechlewski/Flickr/CC BY 2.0

Takich ludzi trzeba pamiętać. Czy Andrzej Lepper miał materiały, które mogły skompromitować Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska. Do dnia dzisiejszego nie została ujawniona umowa z Gazpromem, którą podpisał Waldemar Pawlak.

O to, jak zginął Andrzej Lepper, trzeba by zapytać osoby, które to samobójstwo widziały na własne oczy. Chyba mało kto wierzy, że mógł sobie odebrać życie.

To nie była śmierć samobójcza. Andrzeja Leppera odwiedził seryjny samobójca nie za to co powiedział w Sejmie, ale za to co wiedział, ale nie powiedział. Miał złożyć zeznania ws. afery gruntowej. Nie zdążył.

Dziś [5.08] przypada 7 rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Lider „Samoobrony” został znaleziony powieszony w swoim warszawskim gabinecie.

Andrzej Lepper sam by sobie życia nie odebrał – miał charyzmę, został zlikwidowany i wierzę, że posiadał kompromitujące informację. Oglądając archiwalne materiały filmowe z jego wystąpień w sejmie nie mam żadnej wątpliwości, że był BARDZO niewygodny dla wielu polityków, bo mówił prawdę, którą tamci ukrywali.

Wszystkie dotychczasowe posunięcia i sposób badania śledztwa ws. okoliczności śmierci Andrzeja Leppera, świadczy o matactwie i morderstwie. Do dziś pod biurem Leppera składane są kwiaty i zapalane znicze.

Autorstwo: Husky
Źródło: NEon24.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 07 sierpień 2018 14:06
alexjones.pl Informacje z Polski Dziś mija 7 lat od popełnienia mu samobójstwa