Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Informacje z Polski   Poniedziałek, 17 grudzień 2018 08:09 Napisał

Kolejny sposób na przymus szczepień

Kolejny sposób na przymus szczepień Daniel Paquet/Flickr/CC BY 2.0

Jak podaje "Super Express" terror szczepień może zostać wprowadzony z jeszcze nie eksploatowanej strony. Wiadomo o dotychczasowych próbach uniemożliwienia dostępu do przedszkoli dla dzieci niezaszczepionych - pod stosowną petycją podpisują się ludzie, którzy nie zadali sobie trudu rzetelnej analizy materiałów o kontrowersjach wokół szczepień. Teraz rządzący próbują uniemożliwić etatowe zatrudnienie dorosłych jeżeli... nie będą zaszczepieni.

Ów nowy pomysł "jest dyskutowany" za sprawą Głównego Inspektora Sanitarnego. Potwierdza to rzecznik tej instytucji Jan Bondar. Oficjalnie przedstawia się tę "inicjatywę" jako wymierzoną w cudzoziemców. I niby ma ona dotyczyć głównie przyjezdnych. Wszelako, jak podaje GIS, nie można dyskryminować cudzoziemców (dlaczego dyskryminować? Czy obowiązek posiadania wizy nie jest wobec tego formą dyskryminacji?), więc przepis - jeżeli wejdzie - będzie ogólny i potencjalnie będzie dotyczyć wszystkich Polaków... Kiedyś się takie pomysły komentowało tekstem z reklamy już nie istniejącego PRL-owskiego zrzeszenia producentów sprzępu oświetleniowego "Polam", który brzmiał:  "Polam. I wszystko jasne".

Wątek cudzoziemców został oczywiście zaczerpnięty z ostatnio prowadzonej kampanii "przeciwko epidemii odry" której 144 przypadki zostały w ostatnich miesiącach odnotowane w Polsce. Tak więc statystycznie nie istotna liczba zachorowań na chorobę, której - według podręczników medycyny SPRZED okresu skorumpowania systemu medycznego przez koncerny farmaceutyczne - w ogóle nie należy leczyć, gdyż przechodzi samoistnie i jest formą autoimmunizacji naszego organizmu, stała się pretekstem do robienia ludzim wody z mózgu.

Andreas

Żródło: AlexJones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Artykuły powiązane