Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów
Kategoria: Informacje z Polski   Czwartek, 20 grudzień 2018 08:04 Autor: Andreas

TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów

TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów CeutaTV/You Tube

Widzowie Telewizji Polskiej mogą w ostatnim czasie zapoznać się z nowymi materiałami propagandowymi, mającymi najwyraźniej przygotowywać odbiorców do zaakceptowania masowej imigracji fundowanej nam przez rządzących. Sporty emitowane przez publicznego nadawcę wzywają więc do integrowania się z obcokrajowcami oraz przygotowania się na „nowy model funkcjonowania państwa”.

Materiały reklamowane przygotowane przez Instytut Myśli Schumana promują akcję „Wigilia bez granic”, której celem jest przekonanie Polaków do przyjmowania imigrantów przy stołach wigilijnych. W jednym ze spotów polska rodzina siada więc do wieczerzy razem z obcokrajowcami, dzieląc się z nimi rodzinną atmosferą i świątecznym nastrojem. Jednocześnie osobliwa reklama wspomnianej akcji zachęca do odwiedzenia jej strony internetowej, za pośrednictwem której można zaprosić do wigilijnego stołu któregoś z imigrantów.

Jednocześnie szef wspomnianego Instytutu, prof. Zbigniew Krysiak, w rozmowie z telewizją publiczną twierdzi, iż jednym z głównych celów „Wigilii bez granic” jest przekonanie Polaków do „nowego modelu funkcjonowania państwa”. W samym spocie można zresztą usłyszeć, że do Polski sprowadza się coraz więcej obcokrajowców i studentów z zagranicy, dlatego warto zaprosić ich do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia.

Sama akcja trwa już od dwóch lat, lecz teraz jest intensywnie promowana nie tylko przez TVP, ale między innymi także przez media religijne choćby w postaci Katolickiej Agencji Informacyjnej. Wspomniany Krysiak jest z kolei nie tylko prezesem Instytutu Myśli Schumana – przedstawiany jest również jako ekspert Kancelarii Prezydenta oraz Ministerstwa Finansów.

Na podstawie: tvp.info, ekai.pl, sgh.waw.pl.

 Źródło: AUTONOM.PL | autonomiczni nacjonaliści nowoczesny nacjonalizm AN


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Czwartek, 20 grudzień 2018 10:47
alexjones.pl Informacje z Polski TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów