Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Netanjahu przyjechał do Warszawy organizować III Wojnę Światową? Ta wypowiedź premiera Izraela jest kasowana z Internetu.
Kategoria: Informacje z Polski   Czwartek, 14 luty 2019 08:02 Autor: Andreas

Netanjahu przyjechał do Warszawy organizować III Wojnę Światową? Ta wypowiedź premiera Izraela jest kasowana z Internetu.

Netanjahu przyjechał do Warszawy organizować III Wojnę Światową? Ta wypowiedź premiera Izraela jest kasowana z Internetu. Bundesministerium für Europa, Integration und Äußeres/Flickr/CC BY 2.0

Premier Izraela nie kryje swoich zamiarów, dąży do konfliktu zbrojnego. „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” – powiedział na konferencji.

Co ciekawe nagranie z jego wypowiedzią zniknęło z Internetu.

Polski PAP tak ocenzurował słowa premiera Izraela:

„Potem spotkam się z przedstawicielami 60 krajów przeciwko Iranowi, nie będzie to potajemne spotkanie, ale otwarte, z wiodącymi krajami arabskimi, które spotykają się z Izraelem, by realizować swoje wspólne cele przeciwko Iranowi.”

Na nagraniu, które zostało skasowane wyraźnie słychać, iż Netanjahu mówił o wojnie. Te słowa potwierdza „The Jerusalem Post”.

Poniżej skasowany Tweet z deklaracją wojny:

Źródło oryginalne: Jerusalem Post/ Twitter

 

Źródło polskie: Nczas.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 14 luty 2019 09:43
alexjones.pl Informacje z Polski Netanjahu przyjechał do Warszawy organizować III Wojnę Światową? Ta wypowiedź premiera Izraela jest kasowana z Internetu.