Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Zaskakujący tweet Prezydenta Dudy?
Kategoria: Informacje z Polski   Piątek, 15 luty 2019 13:51 Napisał

Zaskakujący tweet Prezydenta Dudy?

Zaskakujący tweet Prezydenta Dudy? Archidiecezja Krakowska Biuro Prasowe/Flickr/Public Domain

Wydaje się, że jest opublikowany na oficjalnym profilu Prezydenta na Tweetterze. Ma datę 14 lutego 2019. Brzmi... cóż, szokujaco, jak na dotychczasowe standardy postępowania władz polskich w stosunku do... jednego z naszych "sojuszników":

"Jeśli wypowiedź Premiera Netanjahu brzmiała tak, jak podają media, gotów jestem udostępnić Rezydencję Prezydenta RP „Zameczek” w Wiśle na spotkanie Premierów Grupy Wyszehradzkiej (V4). Izrael nie jest w tej sytuacji dobrym miejscem by się spotykać, mimo wcześniejszych ustaleń."

https://twitter.com/AndrzejDuda/status/1096184231959687168

Nie jest jasne, do której wypowiedzi odnosi się Prezydent. Czy do tej, gdzie Benjamin Netanjahu zapowiada współogranizację wojny z Iranem, czy do tej, gdzie zarzuca Polakom masowy współudział w Holokauście. W zasadzie nie ma to jakiegoś kluczowego znaczenia - zdumiewający jest tweet kompletnie niezgodny z dotychczas obowiązującą poprawnością polityczną. Hack? Nieporozumienie? Czy może dlatego część mediów zaczęła dementować tę wypowiedź premiera Izraela, twierdząc, że nie użył on słowa "wojna"? Cóż, przyszłość podeśle jakieś wyjaśnienie...

Andreas

Źródło: AlexJones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 15 luty 2019 14:11
alexjones.pl Informacje z Polski Zaskakujący tweet Prezydenta Dudy?