Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Ustawa 447-Polacy się budzą.
Kategoria: Informacje z Polski   Poniedziałek, 08 kwiecień 2019 07:08 Napisał

Ustawa 447-Polacy się budzą.

Ustawa 447-Polacy się budzą. Dima Bushkov/Flickr/CC BY 2.0

31 marca Polonia amerykańska wyszła na ulice amerykańskich miast. Powodem dla którego wiele organizacji polonijnych zwarło szeregi i zdecydowało się na heroiczny krok jest ustawa 447.

Jak na wstępie podkreślają organizatorzy, protest nie jest skierowany przeciwko rządowi amerykańskiemu ani polskiemu tylko przeciw haniebnej ustawie 447. Polonia nie godzi się na bezprawne wymuszenia haraczu środowisk żydowskich na narodzie polskim.

Wobec skandalicznych okoliczności w jakich została uchwalona ustawa 447 - przy całkowitej bierności władz polskich w procesie legislacyjnym, przy blokadzie w mediach głównego nurtu a także próbach zniechęcenia Polonii do wyjścia na ulice wypada zadać pytanie: jaki jest etap wprowadzania w życie tej haniebnej ustawy i co grozi Polsce gdyby rząd zdecydował się sprostać wymaganiom spłacenia 300 mld dol. urojonych odszkodowań?

Polska nie ma żadnych możliwości spłacenia żądań w formie pieniężnej. Wobec tego musiałaby pozbyć się mienia komunalnego, ziemi, a nawet nieruchomości prywatnych. Polacy pozbawieni mienia komunalnego staliby się obywatelami trzeciej kategorii po żydowskich właścicielach i kolaborujących z nimi Polakach.
Wyposażeni w ogromną własność Żydzi bardzo szybko przejęliby władzę polityczną, tym samym odsuwając Polaków od jakichkolwiek uprawnień decyzyjnych we własnym kraju. Mieszkający w domach przejętych przez Żydów zostaliby oczynszowani. Tym sposobem zrealizowana by została koncepcja Polin, czyli drugiego państwa żydowskiego na terenie Polski.

Znamienne milczenie rządzących uzasadnia obawy, że decyzje o grabieży Polski zostały już podjęte. Nawet opozycja wyszukująca na co dzień tematów do ataku na rząd - milczy.

Jednak nie wszyscy milczą. Polacy pomimo cenzury budzą się. Koncepcja Polin nie zostanie wprowadzona bez walki. W tym celu został powołany do życia . Wśród założycieli pojawiły się takie nazwiska jak; Zbigniew Lipiński, redaktor Myśli Polskiej, prezes Ligi Narodowej, Bogdan Kulas, wiceprzewodniczący Polonii norweskiej, Stanisław Michalkiewicz, Hubert Gorczyca,działacz Polonii norweskiej, Grzegorz Braun, Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego, Robert Bąkiewicz Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Cele które sobie stawiają, to uświadamianie Polakom olbrzymiego niebezpieczeństwa, jakie niesie w sobie ustawa 447 - tak jak dla narodu polskiego jak i państwa polskiego - oraz przeciwdziałanie wszelkim zmianom przejęcia polskich nieruchomości. Nie bądźmy bierni wobec kolejnego zaplanowanego rozbioru Polski. Bez suwerenności, bez majątku i w końcu bez możliwości decydowania staniemy się niewolnikami we własnym kraju.

Po dużym zaangażowaniu Polonii w nagłaśnianie planu rabunku na Polsce nadchodzi kolejny etap akcji informacyjnej.

11 maja odbędzie się w Warszawie pokojowa manifestacja  #NieDlaRoszczeń mająca zwrócić uwagę społeczeństwa na niebezpieczeństwo jakie niesie za sobą ustawa. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości .

Pierwszym postulatem marszu jest wycofanie się Stanów Zjednoczonych z realizacji ustwy 447,

Drugim postulatem jest podjęcie realnego działania przez państwo polskie na rzecz walki z antypolonizmem.

Trzecim jest postulat, aby Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspierało Polonie w walce o uchylenie tej haniebnej ustawy. Podpisy pod petycją z żadaniem podjęcia natychmiastowych działań ze strony władz Polski można złożyć na; http://podpiszapel.pl/petycje/roszczeniazydowskie/.

 

Źródło: <a href="/https://planetaprzemian.blogspot.com/" target="_blank" rel="nofollow">Planeta Przemian</a></p>


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 08 kwiecień 2019 11:31
alexjones.pl Informacje z Polski Ustawa 447-Polacy się budzą.