Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Lewicki: Czym zajmuje się ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce?
Kategoria: Informacje z Polski   Wtorek, 11 czerwiec 2019 09:01 Autor: Andreas

Lewicki: Czym zajmuje się ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce?

Lewicki: Czym zajmuje się ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce? Ryan Milani/Flickr/CC BY 2.0

Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Jonathan Knott pochwalił się na Twitterze, że aż 80 osób „reprezentujących” brytyjska ambasadę w Warszawie wzięło udział w tzw. paradzie równości. Z uwagi na to, że kilkudziesięciu innych ambasadorów, głównie państw zachodnich, także otwarcie poparło to wydarzenie, można wnosić, że bardzo znaczna część uczestników tejże manifestacji składała się z osób wysłanych tam przez ambasady krajów zachodnich, bądź ich różne agendy, fundacje jak też przedstawicielstwa zachodnich koncernów w Polsce. Niektóre z nich, w sposób otwarty, to poparcie zadeklarowały. Należą do nich: JP Morgan, Procter and Gamble, Microsoft, IBM, Google, Goldman and Sachs, City Bank, Johnson and Johnson, BNP Paribas Securite Servis.

Zachodzi pytanie, czy polskie władze nie powinny zareagować na tego rodzaju wtrącanie się w nasze sprawy wewnętrzne i rodzaj ideologicznej agresji? Konwencja wiedeńska o stosunkach dyplomatycznych zakazuje przedstawicielstwom innych państw mieszania się w sprawy wewnętrzne tego państwa gdzie dane przedstawicielstwo rezyduje. Pan Knott, powinien zostać wezwany do polskiego MSZ i powinien się tam wytłumaczyć ze swoich działań w zakresie posyłania własnych ludzi na demonstracje w Polsce i ingerowania w nasze sprawy wewnętrzne.

A swoją drogą, czy Wielka Brytania nie ma już żadnych ważniejszych problemów niż wspieranie propagowania LGBT w Polsce. To państwo przeżywa ostatnio, i to nie tylko z powodu brexitu, coś w rodzaju delirium i bardziej powinno się zająć sobą niż wtrącać w sprawy innych.

Stanisław Lewicki


Źródło: KONSERWATYZM.PL 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Wtorek, 11 czerwiec 2019 07:24
alexjones.pl Informacje z Polski Lewicki: Czym zajmuje się ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce?