Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Premier Polski podpisuje Globalny Apel o powstrzymanie 5G
Kategoria: Informacje z Polski   Wtorek, 11 czerwiec 2019 15:07 Napisał

Premier Polski podpisuje Globalny Apel o powstrzymanie 5G

Bezprecedensowe i przełomowe działanie: Premier Polski, Mateusz Morawiecki, osobiście poprał międzynarodowy apel o powstrzymanie wdrożenia kontrowersyjnej technologii 5G, opartej na elektromagnetycznej transmisji mikrofalowej.

5G, nowe pasmo częstotliwości mikrofalowej, które jest wprowadzane przez sektor telekomunikacyjny na całym świecie, zostało określone przez ponad 2000 naukowców i 1400 lekarzy z całego świata jako bezpośrednie zagrożenie dla ludzkiego zdrowia, oraz życia zwierząt, owadów i roślin.

Nie przeprowadzono żadnych testów na bezpieczeństwo 5G, mimo że system działa na częstotliwościach 10 do 100 razy większych niż obecne nadajniki 3G i 4G.

Wprowadzenie 5G będzie wymagało umieszczenia milionów nadajników w odległościach nie większych niż 10 do 12 domów na obszarach miejskich. Naukowcy ustalili, że będzie to narażać obywateli w nieunikniony sposób na zanieczyszczenia elektromagnetyczne za każdym razem, gdy będą chodzić po ulicach.

Raport ponad 230 naukowców i lekarzy z 41 krajów z 2017 r. wyraża poważne obawy związane ze stale zwiększającym się wystawieniem ludzi na działanie częstotliwości elektromagnetycznych (EMF). Stwierdza, że nawet przed wprowadzeniem 5G „wiele ostatnich publikacji naukowych wykazało, że EMF wpływa na organizmy żywe na poziomach znacznie poniżej [wartości] większości krajowych i międzynarodowych wytycznych”.

Materiały z ostatniej konferencji nt 5G w sejmie gdzie naukowcy i aktywiści oprotestowali wdrażanie tej technologii:

Te efekty obejmują ryzyko raka, stres komórkowy, wzrost liczby szkodliwych wolnych rodników, uszkodzenia genetyczne, zmiany strukturalne i funkcjonalne ludzkiego układu rozrodczego, zaburzenia uczenia się i pamięci, zaburzenia neurologiczne i negatywny wpływ na ogólne samopoczucie ludzi. Uszkodzenia wykraczają daleko poza oddziaływanie na ludzi, ponieważ wzrasta liczba dowodów również na szkodliwe skutki oddziaływania na rośliny i zwierzęta.

W Polsce obywatele są królikami doświadczalnymi w eksperymencie 5G, bowiem testuje się skuteczność tej technologii bez informowania społeczeństwa. Następujące miasta są wykorzystywane do tego procesu: Łódź, Warszawa, Gliwice.

Ten sam proceder trwa w całej Europie, Ameryce Północnej i wielu innych krajach.

Największe na świecie badanie „National Toxicology Program” (NTP) ujawniło znaczny wzrost zachorowalności na raka serca i mózgu u zwierząt narażonych na EMF o wartościach poniżej wytycznych Międzynarodowej Komisji ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP), które są przestrzegane przez większość krajów.

Premier Polski podjął bardzo odpowiedzialny krok, podpisując "Międzynarodowy Apel o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie". Otworzył drogę przywódcom innych państw do podjęcia tego samego kroku, chroniąc w ten sposób swoich obywateli przed potencjalnie wysoce niebezpieczną i niesprawdzoną technologią, której konsekwencje dla zdrowia i dobrobytu są bezprecedensowe.

Julian Rose


Źródło: Prison Planet

Link do petycji o powstrzymanie technologii 5G (w chwili publikacji artykułu an AJ strona nie działała)

W tekście źródłowym znajdziesz linki do tekstów uzupełniających omawianą tematykę.

 

Od Admina AJ: I naprawdę nie ma żadnej hipokryzji w fakcie podpisania tego apelu przez Premiera RP? I nie chodzi tu o amerykańskie naciski w sprawie eliminacji firmy Huawei, która jest liderem technologii 5G na świecie?  I że NAPRAWDĘ chodzi o nasze zdrowie? Hm...


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)alexjones.pl Informacje z Polski Premier Polski podpisuje Globalny Apel o powstrzymanie 5G