Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Nowelizacja prawa o prokuraturze – przygotowania do wojny?
Kategoria: Informacje z Polski   Piątek, 14 grudzień 2012 12:00 Napisał

Nowelizacja prawa o prokuraturze – przygotowania do wojny?

Nowelizacja prawa o prokuraturze – przygotowania do wojny?Uwaga: Znanemu dziennikarzowi niezależnemu (TVG-9) Klaudiuszowi Wesołkowispalono dom. Oto co otrzymałem mailem od jego znajomych:

Kochani, Klaudiusz potrzebuje środków na paliwo, żeby móc dojechać do Gdańska – potrzebuje też generalnie wszystkiego, bo dom spłonął do gruntu.  POMÓŻCIE !!!                   

Klaudiusz Wesolek – LUKAS BANK
nr rachunku 35 1940 1076 4765 1829 0000 0000 swift code LUBWPLPR
Kto może proszę nagłaśniać dalej – czekamy na powrót Klaudiusza do Gdańska.

Niedawno w telewizji Janusza Zagórskiego Dariusz Kwiecień podał szokującą informację o tym, że wydawane są karty mobilizacyjne. ( 50,000 żołnierzy NSR wezwanych pod broń – czy może to ktoś zweryfikować? ). Okazuje się, że karty mobilizacyjne to nie wszystko. Militaryzowany jest też wymiar sprawiedliwości.

Rozmawiałem z dowódcą, i on powiedział, że wszyscy, którzy podpisali NSR, nawet ci, którzy zrezygnowali dostali identyczne pismo. [...] W Czechach dokładnie to samo się dzieje, ludzie dostają powołania do armii. [...] W środę muszę być w jednostce. [...] Dzieje się bardzo dużo, dostałem pismo z mojej jednostki, że amunicja do mojej broni już doszła. A do tej pory amunicji do mojej broni, karabinku SWD nie było. Zbroją się wszyscy, Niemcy, Holandia, Belgia, Norwegia, najlepszym dla mnie przykładem tego, że coś się dzieje w Europie to są ludzie stawiani pod broń, to jest Norwegia, oni nigdy nie posiadali armii większej niż 8.000 ludzi. [...] Litwa, Łotwa, Estonia, wszyscy stawiają swoich ludzi pod broń. Po co? W imię czego?…” – mówił Kwiecień (Narodowe Siły Rezerwowe – mobilizacja!).

Wydawanie kart mobilizacyjnych potwierdził jeden z generałów w TVP Info ostrzegając, że mogą je dostawać nawet osoby nie będące w rezerwie. Towarzyszyła temu propagandówka „jak to  dobrze znów być w wojsku”…

„Od przyszłego roku wezwań do wojskowych komend uzupełnień powinny się spodziewać osoby, które wcześniej służyły w armii, a teraz są w rezerwie. Jest ich nawet kilkaset tysięcy” podaje Dziennik Gazeta Prawna (Armia wezwie rezerwistów na obowiązkowe ćwiczenia).

Wezwania już są wydawane – można znaleźć relacje innych osób, które niespodziewanie nagle je dostały. Oto co mówi chory 51-latek z Lidzbarka Warmińskiego:
„W latach 1984-1986 odbyłem czynną służbę wojskową. Wyszedłem w stopniu st. kaprala. Przez następne lata miałem przydział mobilizacyjny, kilka razy byłem powoływany na ćwiczenia. W lutym 2000 r. przydział ten cofnięto. W grudniu tego roku otrzymałem wezwanie (WKU Lidzbark Warmiński) po odbiór przydziału mobilizacyjnego. Przez 12 lat nikt się nie interesował moim stanem zdrowia itp. A jest chyba logiczne, że nie uległ on poprawie. Mam 51 lat, choruję na nadciśnienie tętnicze, mam pod opieką niepełnoletniego syna. Mogę jeszcze dopisać, że 30 rok pracuję w szkole, jestem nauczycielem historii.” (Absurd: Chory 51-latek dostał przydział do wojska).

To wszystko można by jednak wytłumaczyć  chęcią naprawy stanu polskiej armii, która została zdziesiątkowana przez poprzedniego ministra i faktycznie wymaga odnowy. Ale jednocześnie wprowadza się bardzo niepokojące zmiany legislacyjne, które nie mają nic wspólnego z demokracją – raczej z wprowadzaniem tylnymi drzwiami do Polski rządów totalitarnych czy wręcz tyranii.

Prokurator Beata Mik w artykule w Rzeczpospolitej „Prokuratura: stan nadzwyczajny” ostrzega:
„Mimo pokoju rozszerza się kompetencje prokuratorów wojskowych i wciela się ich w mundurach oficerskich do struktur prokuratur powszechnych na koszt MON. Całość wieńczy lapsus w art. 32 projektu, stosownie do którego z podaną datą prokuratorzy wojskowi rozpatrywaliby nierozpoznane do tego czasu petycje, skargi i wnioski w dowolnych sprawach. Słowem, scenariusz przypominający przewrót wojskowy”.

Tego typu zmiany wprowadzane są po cichu, podstępem. Podobnie jak wprowadzane są totalitarne zmiany w USA w postaci NDAA czy Patriot Act. W USA był zamach na WTC, w Polsce nie ma nawet żadnego pretekstu do takich zmian legislacyjnych. Próby z polskim Breivikiem okazały się wręcz śmieszne, choć na pewno miały swój cel – zastraszenie polskiej opinii publicznej „terrorystami”.

Nie mam wątpliwości, że za tym co się dzieje obecnie w Polsce stoi tzw. „rząd światowy” – klika kierowana przez syjonistycznych bankierów, których celem jest wymordowanie większości ludzkiej populcji. Zubożony uran, GMO, aspartam, szczepionki czy trujące lekarstwa to nie wszystko – sposóbów na likwidację ludzi mają oni całe mnóstwo.
Trudno jeszcze powiedzieć czy są to przygotowania do wielkiej wojny, czy może raczej do wyjątkowej sytuacji jaka może niedługo nastąpić np. w wyniku międzynarodowego krachu finansowego. W opinii wielu ekspertów ten niewątpliwie nastąpi i to w ciągu najbliższych miesięcy. Zgodnie z tezą szefa żydowskiej mafii w Chicago (a może i w całych USA) Rahma Emanuela, żaden kryzys nie może pójść na marne.
Ja osobiście mam obawę, że może chodzić o przygotowywany wybuch „epidemii”, a naszym politykom się tylko wmawia, że są to przygotowania do kryzysu. Po co bowiem była by potrzebna nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych, która zezwala na przymusowe szczepienia całej populacji? W jaki sposób niby miały by być te szczepienia przeprowadzone jak nie z użyciem wojska?

VN:F [1.9.20_1166]

Rating: 5.7/6 (43 votes cast)

Nowelizacja prawa o prokuraturze - przygotowania do wojny?, 5.7 out of 6 based on 43 ratingsŹródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 19 grudzień 2012 03:35
alexjones.pl Informacje z Polski Nowelizacja prawa o prokuraturze – przygotowania do wojny?