Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Gospodarka światowa Bezpieczniacy Trumpa byli lepsi…
Kategoria: Gospodarka światowa   Piątek, 11 listopad 2016 06:29 Napisał

Bezpieczniacy Trumpa byli lepsi…

Bezpieczniacy Trumpa byli lepsi… Donald Trump’s Taj Ma WALL” (CC BY-SA 2.0) by DonkeyHotey

Nowy prezydent dużo naobiecywał, groził palcem, szokował. Końcówka kampanii była imponująca, niesamowicie rozegrana przez bezpieczniaków Trumpa.

Dwa obozy bezpieczniaków

Z jednej strony mamy cały, mafijny od dekad zbudowany aparat międzynarodowej finansjery popierający Clintonową.

Z drugiej strony, bezpieczniacy chroniący i obsługujący WikiLeaks, czy projekt Veritas (akcja potajemnego nagrywania rozmów komitetu wyborczego demokratów). Stanowią ochronę Trumpa. Są silni, sprytni, dużo mogą, skoro zmusili szefa FBI Comey do wszczęcia postępowania przeciwko Clintonowej. I to tuż przed wyborami.

To był strzał w dziesiątkę.

Hillary Clinton obstawiona jest swoimi ludźmi, dlatego tak trudno wsadzić ją za kratki. Z jednej strony jest szef FBI Comey, z drugiej strony prokurator generalny Lynch.

Jednak w samej końcówce walki, bezpieczniacy Trumpa znaleźli dojście do Clintonowej. 

Dobrali się do Humy Abedin, prawej ręki Clintonowej. Jej mężulek, Anthony Weiner ma pociąg do nieletnich dziewczyn. Pokazywał własne zdjęcia w internecie. Nowojorska NYPD zajęła sprośne zdjęcia i okazało się, że w komputerze mężulka znajdują się tysiące poufnych emaili Clintonowej.

Czy sprawa zostanie zamieciona pod dywan?

Zależy w jaki układ wejdzie Trump z klanem Clintonów. Teraz mają ją na widelcu.

Pierwszy raz na poważnie o szczepieniach

Dzięki popierającym go bezpieczniakom, Trump mógł mówić…

To nie jego ochrona zapewniała mu bezpieczeństwo, to nie jego ochrona pozwalała mówić mu otwartym tekstem.  Ochrona to kilku/kilkunastu ochroniarzy.

Chyba nie sądzisz, że nawet setka chłopaków z Secret Service ochroniłaby Trumpa przed mafią finansjery.

Te wybory pokazały powstanie potężnej opozycji w Stanach Zjednoczonych. Te tysiące artykułów, filmów, przecieków z WikiLeaks obudziły Amerykanów.

Praca, która trwała kilka lat przyniosła efekty. Do tej pory mieliśmy przecieki o buncie w wojsku, w służbach. Teraz mamy twarde, niepodważalne dane.

Donald Trump nie mógł wygrać bez pomocy tajniaków, bezpieczniaków, którzy znają ten fach od podszewki.

Dlatego w głównej telewizji Fox News mógł powiedzieć prawdę o szczepionkach. Dziennikarze nie wiedzieli co z tym fantem zrobić.

Trump ewidentnie uznał szczepionki za przyczynę autyzmu:

Trump jak Kennedy

To był najlepszy występ Trumpa. Prawdziwy, szczery, chociaż nie wyjawiający ani nazwisk ani nazw:

W podobnym tonie mówił John Kennedy:

Aby można było porównać Trumpa do Kennedy, potrzebne są działania. Nie marionetkowe, nie populistyczne, ale twarde, bezkompromisowe.

Kennedy za walkę z międzynarodową finansjerą zapłacił wysoką karę. Wdrożył nowy system monetarny, czyli wypuścił własnego, narodowego dolara opartego o srebro. Od tej chwili rząd USA nie musiał zwracać się do bankierów z FED o kredyty. Wypuszczał tyle pieniędzy ile potrzebował.

To był gwóźdź do trumny Kennediego. Później podobną próbę wdrożenia własnej waluty, dokonali: Husajn i Kaddafi. Cała trójka została zamordowana.

Donald Trump walczy z groźnym przeciwnikiem. W kampanii wyborczej dowiódł, że może dużo. Czas teraz pójść w ślady Johna Kennedy, ostatniego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który realnie walczył z międzynarodową finansjerą. Wszyscy po nim, byli marionetkami, prezydentami na usługach korporacji i banków.

Dlatego Ameryka stacza się w przepaść.

Donald Trump ma szanse wyrwać Amerykę z rąk międzynarodowej finansjery. Może to zrobić, ponieważ stoi za nim grupa bezpieczniaków z FBI, CIA i z innych grup wywiadowczych, o czym mówi Steve Pieczenik:

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 11 listopad 2016 07:01