Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Okoliczności ataku chemicznego w Syrii, w którym zginęło 1300 osób są "podejrzane"
Kategoria: Polityka na świecie   Środa, 21 sierpień 2013 21:11 Napisał

Okoliczności ataku chemicznego w Syrii, w którym zginęło 1300 osób są "podejrzane"

Okoliczności ataku chemicznego w Syrii, w którym zginęło 1300 osób są "podejrzane" foto: YouTube

Niezależni eksperci powątpiewają w to, że atak chemiczny w którym zginęło jak się szacuje 1300 osób został przeprowadzony przez siły Assada. Przede wszystkim nastąpił on w momencie, w którym do Syrii wkraczają międzynarodowi obserwatorzy. Okoliczności i czas przeprowadzenia tego ataku sugerują, że nie został on przeprowadzony przez siły rządowe, które w tym momencie mogłyby tylko stracić na eskalacji przemocy. Zwyczajnie tego typu atak w tym momencie byłby posunięciem całkowicie nieracjonalnym, nie ma on ani logicznego, ani politycznego uzasadnienia. Zbrodni tej dokonano 21 sierpnia w pobliżu miast Zamalka i Ein Tarma.

Wszelkie dowody wskazują, że poprzednie ataki gazem bojowym w pobliżu miasta Aleppo, zostały przeprowadzone przez terrorystów Al-Kaidy, których nazywa się obecnie rebeliantami. Winę za poprzednie ataki przypisano siłom Bashara al-Assada. Prawdopodobnie tak samo będzie i tym razem. Ma to dać Amerykanom i NATO pretekst do otwartej interwencji zbrojnej w tym kraju.

 

Materiał wideo pokazuje wiele ciał, na których nie ma widocznych ran, charakterystycznych dla tradycyjnych ataków chemicznych...?

 

greendagger


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 23 sierpień 2013 01:28
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Okoliczności ataku chemicznego w Syrii, w którym zginęło 1300 osób są "podejrzane"