Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Obama chce być lewackim Reaganem
Kategoria: Polityka na świecie   Piątek, 06 styczeń 2017 10:56 Napisał

Obama chce być lewackim Reaganem

W jakimś stopniu Obama przypomina Wałęsę. Jest postacią równie tragiczną osiągając rezultaty inne od zamierzeń. A w historii USA chciał być w lewackim Ronaldem Reaganem. Nie udało się i na West Executive Avenue widziano już samochód należący do firmy przeprowadzkowej.

Po wyprowadzce z Białego Domu, oczekuje się, że Obama przeniesię się z rodziną do dzielnicy Waszyngtonu Kolorama. Niedaleko, bo dwa kwartały dalej Ivanka Trump i jej mąż Jared niedawno także zakupili swój dom.

Prezydent-elekt Trump zainauguruje swoja prezydenturę 20 stycznia. Tego ranka, dwie ekipy od przeprowadzki będą wspinać się na szczyt swoich umiejętności. Jedna będzie wyprowadzać dobytek ustępującego prezydenta, podczas gdy druga będzie wprowadzać  nowego prezydenta do jego nowego mieszkania.

"To taki bardziej zorganizowany chaos", mówi były zarządca Białego Domu Stephen Rochon. "Jeden samochód na południowym trawniku należącym do ustępującego prezydenta i ciężarówki nowego prezydenta od strony północnej Białego Domu", to jak nowa wojna "północ południe" (terminologia w USA zakazana).

https://www.youtube.com/watch?v=QDhwu5eVXs8

Obama wyprowadza się z Białego Domu, ale chciałby się dobrze wpisać do historii. Ale wpisze się raczej jak Wałęsa. Wprawdzie nie jako Bolek, ale równie niechlubnie.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 06 styczeń 2017 12:32