Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie W USA - Putinada - wielka żenada
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 07 styczeń 2017 06:59 Napisał

W USA - Putinada - wielka żenada

Facet na wylocie czyli Hussain Obama psuje co może. Na odchodne wprowadza zmiany w armii, dokładniej w zasadach ubioru. Wkrótce maszerujący oddział armii USA będzie wyglądał jak grupka gejów na paradzie. Wszystko w imię politycznej poprawności.

Nowe przepisy dotyczące munduru dopuszczają dostosowanie ich do wymogów wiary delikwenta. Teraz można już nosić brody, turbany, dredy, hijaby - cokolwiek którakolwiek wiara sobie życzy.

Ale to nie muzułmanie stanowią dla armii USA zagrożenie, ale hakerzy Putina. Idiotyzmy wygadywane o tym jak to na rozkaz Wołodii podglądano łazienki demokratów i prywatne serwery pani Clinton, co miało się odbywać na pożytek Donalda Trumpa, sięgają już poza Marsa na który to Elon Mask chce wysłać amerykańskie lewactwo w chwili gdy rozpęta ono światową wojnę nuklearną.

Neokomuna USA zwana wciąż jeszcze demokratami z uporem maniaka twierdzi, że to Trump spiskował z Putinem.

Wszystkich ogarnęła amnezja bo przecież wiadomo że Putin to kumpel Obamy. I jeśli ruskie hakowały to tylko ze względu na typowy ruski bałagan. Nachlali się hakerzy bimbru i zamiast podpatrywać Trumpa obnażyli swoich.

Już raz im się to zdarzyło, gdy niby przypadkowo nagrali wyznanie Obamy o wiecznej przyjaźni z Władimirem Władimirowiczem.

https://www.youtube.com/watch?v=vOQsULx6vuE

Nie pomagają nawet wyznania Assange'a, który ostrzegł, że będzie to "głupi manewr" jeśli Demokraci nadal będą nękali prezydenta-elekta Donalda Trumpa oskarżeniami o rosyjski hacking różnych agencji partii Demokratycznej. Różne agencje wywiadowcze twierdzą, że za upadek demonkratów odpowiada Putin, ale nie przedstawiono żadnego dowodu.

To znaczy mówią że wiedzą kto, ale nie powiedzą, a przecież wydalono z USA 35 osób z nazwiska nazwanych szpiegami.

Wnerwiony Trump zapowiedział że wkrótce w ramach "osuszania bagna" zrobi porządek w służbach. Właśnie mianował odpowiednią do tego osobę. Został nim Senator Dan Coats.

Pan Trump napisał na twitterze: "Julian Assange powiedział: że 14-letnia osoba mogła zhakować konto Podesty - dlaczego DNC jest tak nieostrożny? Assange powiedział też że to nie Rosjanie dają mu informację!"

Ale oszołomstwo opozycyjne wobec Trumpa rozumie tyle co i nasza totalna wobec rozsądku opozycja.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 07 styczeń 2017 08:24