Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Opozycja radykalna w USA i w Polsce
Kategoria: Polityka na świecie   Poniedziałek, 30 styczeń 2017 11:17 Autor: admin

Opozycja radykalna w USA i w Polsce

Opozycja radykalna w USA i w Polsce foto: Gage Skidmore from Peoria/Wikimedia Commons/CC

Wydawało się, że po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA wścieklizna elit osłabnie. Niedawne agresywne marsze lewaków pokazały jednak, iż takie myślenie to błąd. Znany i ceniony amerykański polityk, publicysta Roger Stone, kolega Alexa Jonsa, wyraża zdecydowane opinie o amerykańskiej elicie, tej salonowej jak i tej tajnej.

Za tak otwartą i patiotyczną postawę wobec zgniłego establiszmentu chciano go kilka tygodni temu otruć, ledwo uszedł z życiem. W jego opinii nabuzowana złem amerykańska kasta nie może sobie poradzić z faktem, że Trumpa nie da się przekupić! I to żadnymi pieniędzmi, przecież jest miliarderem i ma kasy jak lodu. Lewacka śmietanka nie może zdzierżyć tej bolączki, na dodatek i ku jej męczarniom Trump chce silnej Ameryki, takiej w której się nie morduje nienarodzonych dzieci, a ludzie mogą myśleć i mówić tak jak im w duszy gra, zgodnie z sumieniem, a nie narzuconą medialną psychomanipulacją.

Dodatkowo, czterdziesty piąty prezydent własnie co ogłosił, że chce śledztwa w sprawie wyborczych fałszerstw. Jego zdaniem są one bardzo poważne, bo według spływających informacji, mówi się nawet o kilku milionach głosów oddanych przez osoby dawno zmarłe, to nie wszystko, bo  dodatkowe miliony zliczonych głosów miały pochodzić od nielegalnych emigrantów. Personel Trumpa informuje, że przedstawi na to dowody.  Gdyby się to potwierdziło, to mieli byśmy największą wyborczą aferę w dziejach USA, podobną do tej jaka "zdarzyła się" w Polsce, gdy byliśmy świadkami "cudów w urnach", jak to  nagle i w niewytłumaczalny sposób polskie ludzkie masy zostały pozbawione świadomości, w amoku skreślając krzyżyki gdzie popadnie i ile popadnie. W USA tak gigantyczna akcja "magii nad urnami" musiała być dobrze zaplanowana i przeprowadzona. Jak wiemy stawka była ogromna - "demokracja" sterowana. 

Mając to wszystko na uwadze partia PiS powinna zbudować solidny i uczciwy system wyborczy, by lokalne kliki nie pozbawiały nas szansy na uczciwe życie, by wreszcie oczyścić Polskę z elity okrągłostołowej zdrady. W Polsce oraz w USA należy osuszyć polityczne bagno, duszące nie tylko gospodarkę, ale i naszą nadzieję na lepsze jutro. Jak zwykle wszystkie dobre zmiany PiSu są publicznie torpedowane przez ekstremistów z tzw. opozycji totalnej, chcącej władzy totalnej, pogardzającej demokracją, zasadami, moralnością i chrześcijaństwem.

na podstawie

http://3obieg.pl/duchowy-terroryzm

http://www.infowars.com/report-anti-trump-operatives-poison-insider-roger-stone/

http://www.infowars.com/breaking-study-proves-trump-right-about-3m-illegals-voting-and-swi...

http://www.fronda.pl/a/jesli-nie-falszerstwa-to-co-ponioslo-psl,45751.html

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/psl-falszuje-wybory-,12205076016

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 30 styczeń 2017 11:55