Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Czy dojdzie do obalenia niedawno wybranego prezydenta USA?
Kategoria: Polityka na świecie   Środa, 15 luty 2017 08:05 Autor: admin

Czy dojdzie do obalenia niedawno wybranego prezydenta USA?

Były urzędnik administracji Obamy, obecnie związany z fundacji Sorosa, zasugerował że Donald Trump ma zostać uznany za psychicznie niezdolnego do pełnienia funkcji lub zostanie obalony w wyniku wojskowego zamachu stanu.

Rosa Brooks, który służył jako doradca podsekretarza Obrony Polityki 2009-2011, oraz jako doradca w Departamencie Stanu, przedstawił cztery sposoby usunięcia prezydenta z urzędu. Oświadczenie o niezdolności psychicznej lub uruchomienie wojskowego zamachu stanu.

Brooks teraz służy jako Schwartz senior fellow w New America, dawniej New America Foundation, think-tank dużym stopniu finansowane przez globalistą miliarder George Soros. Zarząd Nowej Ameryce przewodniczy obecznie CEO Google- Eric Schmidt.

„Czy naprawdę jesteśmy skazani na Donalda Trumpa? To zależy. Zasadniczo istnieją cztery sposoby, aby pozbyć się tego nędznego prezydenta.” Powiedział Brooks.

Cztery lata po tak „fatalnym” jak to określił Brooks pierwszym tygodniu „wydają się być nieskończonością”.

„Powinni wziąć się w garść – nawet z entuzjastycznym Kongresem, nie jesteśmy w stanie kontrolować tego wariata. On ma dostęp do kodów nuklearnych!”

„Można skorzystać z 25 poprawki powołując się na niepoczytalność prezydenta, tak aby jak najszybciej usunąć go ze stanowiska”.

„Kolejna możliwość jest taka, która do niedawna bym powiedział, była nie do pomyślenia w Stanach Zjednoczonych Ameryki: przewrót wojskowy,” mówi Brooks. „Perspektywa amerykańskich dowódców wojskowych odpowiadających zlecenia prezydenckich z otwartego buntu jest przerażające – ale taka też jest perspektywa posłuszeństwa wojskowego słuchającego szaleńca.”

„Po tym wszystkim, oficerowie przysięgają chronić i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych, a nie prezydenta. Po raz pierwszy w moim życiu, mogę sobie wyobrazić niewiarygodne scenariusze, w których wyżsi urzędnicy wojskowi może po prostu powiedzą prezydentowi: „Nie, proszę pana. Nie wykonamy rozkazu”.

 

Źródło: Kod Władzy


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 15 luty 2017 13:33
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Czy dojdzie do obalenia niedawno wybranego prezydenta USA?