Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie W USA też odbywa się "cichy pucz" przeciw legalnie wybranej władzy
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 04 marzec 2017 10:42 Napisał

W USA też odbywa się "cichy pucz" przeciw legalnie wybranej władzy

Nasi totalnie oszołomieni, jak żaba błota wypierają się, że prowadzą "cichy pucz" przeciw legalnie wybranej władzy. Taki pucz, jak udowadnia najbardziej znaczący konserwatywny dziennikarz w USA Rush Limbaugh, prowadzi tam były prezydent Obama i jego pretorianie z partii zwanej demokratyczną, zamiast co najmniej socjalistyczną.

Co łączy oba pucze - polski i amerykański? Ano to że sterują nimi byli szefowie państw: Tusk i Obama, i to że są finansowane z tych samych źródeł, np. przez niejakiego Sorosa.

Piątek w swojej obejmującej całe USA audycji radiowej, konserwatywny komentator Rush Limbaugh stwierdził, że "cichy zamach" jest w toku i odbywa się przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi.

Limbaugh: We’re Watching a Silent Coup Put in Place By Obama and the Democrats

Limbaugh oskarżył byłego prezydenta Baracka Obamę o zorganizowanie puczu jeszcze przed opuszczeniem urzędu i powiedział, że on aktualnie trwa. Nawiązał przy tym do rozdmuchiwanej wokół Prokuratora Generalnego Jeffa Sessions kontrowersji dotyczącej związków z rządem rosyjskim i wychodzących z szafy ukrytych trupów administracji amerykańskich Demokratów (pozostałych sierot po Obamie) w rządzie Trumpa.

"Nie odwołuję niczego z tego, co powiedziałem wczoraj," powiedział Limbaugh. "Dodaję do tego. Obserwujemy cichy zamachu stanu, który został wdrożony przez Obamę i Demokratów w okresie przejściowym oraz przed i po wyborach.

Okazuje się, że podobne kontakty z Rosjanami o jakie oskarża się członków rządu Trumpa prowadzili także czołowi demokraci, w tym liderka mniejszości w Kongresie - Nancy Pelosi i Senator Chuch Shumer.

"Myślę, że to, co się tu dzieje jest wynikiem podejmowanego wysiłku, aby utrudnić i uniemożliwiać Trumpowi faktyczną kontrolę nad rządem, pozostawiając po prezydenturze Obamy wiele osób przez Obamę mianowanych, które powoli wychodzą z szafy jako dywersanci. Pozostali oni na niższych stanowiskach w rozbudowanej  biurokracji" - powiedział  Limbaugh. "I dlatego można obserwować, jak działa show demokratów."

To te pozostawione przez Obamę krety i zabieg Obamy pozostawiający bez klauzuli tajemnicy państwowej wiele tajnych informacji pozwala na "ujawnianie" przecieków do mediów. Okazuje się, że służby Obamy organizowały "prowokacje" i śledziły członków kampanii wyborczej Trumpa, co przypomina aferę Watergate, która zmyła prezydenta Nixona.

Limbaugh dodał, że jeśli chce się poznać kim są sabotażyści, trzeba spojrzeć na związki między Obamą i rządem rosyjskim.

https://youtu.be/UUcEdfvAZyc

Należy się zastanowić czy usunięcie z USA całej plejady dyplomatów rosyjskich pod koniec rządów Obamy nie było zwykłym zacieraniem śladów.

"Mówię wam - jeśli chcecie się dowiedzieć, kto tak naprawdę współpracował aby sabotować Stany Zjednoczone, można znaleźć związek między Barackiem Obamą, Władimirem Putinem i rosyjskim rządem. To jest prawdziwa historia" - stwierdził Limbaugh.

To nie pierwszy raz, kiedy zgadzam się z tym co mówi znakomity amerykański komentator polityczny.

Przypomnę tylko to co wyłapał niewyłączony mikrofon:

https://youtu.be/XsFR8DbSRQE

Czy trzeba coś do tego dodawać?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 04 marzec 2017 14:00
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie W USA też odbywa się "cichy pucz" przeciw legalnie wybranej władzy