Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Zamiast Obamacare będzie Obamagate - Obama podsłuchiwał Trump Tower
Kategoria: Polityka na świecie   Poniedziałek, 06 marzec 2017 01:59 Napisał

Zamiast Obamacare będzie Obamagate - Obama podsłuchiwał Trump Tower

Czarno ,nomen omen widać spuściznę Husaina Obamy. Nie przejdzie do historii jako twórca Obamacare ale jako niechlubny organizator Obamagate. Biały Dom w niedzielę wezwał Kongres do podjęcia śledztwa, twierdząc że administracja Obamy usiłowała wpłynąć na wynik wyborów w 2016 roku organizując podsłuch w Trump Tower i próbując zebrać informacje, które mogłyby skompromitować ówczesnego republikańskiego nominata Donalda Trumpa. Skompromitowali się sami.

Donald Trump przypomniał na Twitterze:

Who was it that secretly said to Russian President, "Tell Vladimir that after the election I'll have more flexibility?" @foxandfriends

Odnosi się to do tego nagrania:

https://youtu.be/E56kH1P0AX4

A to administracja Obamy i demokracji oskarżali team Trumpa o spiskowanie z Putinem.

Złapał Turczyn Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.

"Prezydent Donald J. Trump wnioskuje, aby w ramach śledztwa dotyczącego kontaktów z rosyjskim wywiadem, komisja Kongresu wykonując swą władze kontrolną zbadała czy władza wykonawcza pod nadzorem Obamy nadużyła uprawnień w 2016 roku".

Oświadczenie nastąpiło po postawieniu w sobotę przez Trumpa zarzutów, że były prezydent Barack Obama nakazał podsłuch telefonów w Trump Tower, a jednocześnie stwierdza, że nikt w administracji Trumpa "nie będzie się w tej sprawie wypowiadał zanim takie dochodzenie nie zostanie przeprowadzone".

"To straszne! Właśnie dowiedziałem się, że Obama podsłuchiwał moje rozmowy telefoniczne w Trump Tower tuż przed moim zwycięstwem. Nic nie znaleziono. To MacCarthyzm" - napisał Trump na Twitterze w sobotę.

"Czy to jest legalne, aby urzędujący Prezydent podsłuchiwał kampanię prezydencką przed wyborami, mimo tego że wniosek o podsłuch został wcześniej przez sąd odrzucony? Jakie to niskie!" - powiedział w innym twittcie.

Jest to odniesienie do artykułu w Breitbart, który ukazał się w piątek i który twierdził że administracja Obamy w 2016 r. dwa razy wnioskowała do Foreign Intelligence Surveillance Court (FISA) o zgodę na monitorowanie przepływu informacji w sztabie Trumpa i kontrolowała serwer w Trump Tower, poszukując możliwych powiązań z rosyjskimi bankami.

Szpiegowanie Trumpa nie przyniosło żadnych rezultatów.

Trump wcześniej pytał także: "Czy to prawda, że DNC nie pozwoliło FBI na dostęp do serwera i innych urządzeń, po tym gdy ogłoszono że został on zaatakowany przez hakerów? Czy to możliwe?"

PS. Trump nie ogłosił by tych oskarżeń gdyby FBI nie potwierdziło, że są na to dowody. Rzecznik Obamy zaprzecza wszystkiemu, ale sam Obama milczy jak zaklęty. Czy w Kongresie odmówi składania zeznań w obawie o samooskarżenie? Czy zobaczymy jego i Hilary w pomarańczowych ubrankach?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 06 marzec 2017 16:10
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Zamiast Obamacare będzie Obamagate - Obama podsłuchiwał Trump Tower