Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie USA same pchają się w łapy Putina
Kategoria: Polityka na świecie   Wtorek, 07 marzec 2017 15:12 Napisał

USA same pchają się w łapy Putina

Od dłuższego czasu grana jest w USA komedia, w której główni aktorzy obrzucają się ruskim błotem. Putin ma niezły ubaw i zaciera ręce.

Tak przynajmniej uważa były agent KGB Jack Barsky.

Jack Barsky, urodził się jako Albrecht Dittrich w Niemczech Wschodnich. W 1970 roku studiował chemię, kiedy "firma" STASI  zaprosiła go do współpracy i został szpiegiem. Propozycję przyjął, po przeszkoleniu przez KGB w 1978 r. został wysłany do Stanów Zjednoczonych.

Amerykańską tożsamość Barsky podkradł od dziecka, które zmarło w Waszyngtonie w wieku dziesięciu lat. KGB dostarczyła mu akt urodzenia dziecka i 6.000$ gotówki. Jego zadaniem było załatwić sobie paszport USA, wtopić się w amerykańskie społeczeństwo i "zbliżyć się do doradcy d/s bezpieczeństwa narodowego Zbigniewa Brzezińskiego". Stopniowo zalegalizował nową tożsamość.

Co dwa lata wracał do Niemiec i Moskwy na "doszkalanie". Przez 10 lat prowadził podwójne życie z żoną i dzieckiem w Niemczech oraz żoną i dzieckiem w Stanach Zjednoczonych. Jego dwie rodziny nie wiedziały, że prowadzi podwójne życie.

W 1992 roku dezerter z KGB - Wasilij Mitrokhin dostarczył FBI informacje o radzieckich operacjach szpiegowskich w Stanach Zjednoczonych, w tym nazwisko Barsky. Resztę można sobie dośpiewać.

Ten właśnie facet skomentował dla telewizji Fox obecną sytuację w Ameryce.

Z tego co ostatnio obserwuję, sieć Fox prowadzi wobec Prezydenta Trumpa i społeczeństwa amerykańskiego podwójne życie jak ich ekspert Barski. Teoretycznie wspiera 45 Prezydenta, a tak naprawdę delikatnie podkłada mu świnię. Zresztą to oni promowali Obamę jeszcze zanim w 2008 roku został kandydatem na prezydenta USA.

Teraz faktycznie robią Trumpowi "koło pióra" i właśnie niejaki Bill O'Raily wezwał Donalda Trumpa, aby to on udowodnił, że Hussain Obama go podsłuchiwał. Ale nie apelował do swojego pupila Obamy, aby ten robienie świństw potwierdził lub zaprzeczył. Dwulicowiec i sługa  globalistycznego establiszmentu.

https://youtu.be/z0xf-31bKoM

Jack Barsky powiedział, że na wszystkie zarzutach i spekulacjach na temat powiązań kampanii Trumpa z Rosją najbardziej korzysta jedna osoba: prezydent Rosji Władimir Putin.

Wyjaśnił, że zmieszanie dotyczące ataków hakerów, wycieki od służb wywiadu i zarzuty dotyczące podsłuchów oznaczają przede wszystkim, że Republikanie i Demokraci skaczą sobie nawzajem do gardeł zamiast skupiać się na faktycznych wrogach, takich jak Putin.

"Zabieramy informacje pochodzące z wywiadu i gramy w polityczną piłkę nożną" - mówi Barsky.

A Putin siedzi sobie w Moskwie "zacierając ręce", ciesząc się z tego że demokracja USA uległa destabilizacji.

"Gramy pod jego dyktando" - powiedział Barsky.

"Ten mecz to my - Demokraci i Republikanie - ...gramy przeciwko nim. Ale my nie gramy debla w tenisie. Gramy single i Putin jest po drugiej stronie boiska. On jest groźnym przeciwnikiem...".

PS. To taka sytuacja jak w Polsce. Gdzie rząd i opozycja podgryzają sobie gardła. A cała pozostała Europa gra na swoją korzyść zagrabiając każdy dla siebie ulubione kąski. Podczas gdy PiS z PO prowadzą bratobójczą walkę o matoła, Niemcy, Francja, Hiszpania i Włochy (wszystkie byłe kraje kolonialne) znowu podzieliły między siebie zyski z pozostałych 27 kondominiów.

Polak głupi przed i po szkodzie.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Ostatnio zmieniany Wtorek, 07 marzec 2017 17:42