Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Były urzędnik Departamentu Stanu mówi o „kontr-przewrocie” w USA
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 18 marzec 2017 16:07 Autor: admin

Były urzędnik Departamentu Stanu mówi o „kontr-przewrocie” w USA

Chociaż ten krótki artykuł oraz wideo były opublikowane w listopadzie ub. roku, stanowią użyteczną wskazówkę co do kalibru osób wchodzących w skład szeroko rozumianego rządu, które wspierają Trumpa i chciałyby, żeby klika Clinton i Obama stanęli przed obliczem sprawiedliwości.

Dr Steve Pieczenik, psychiatra z doktoratem w dziedzinie stosunków międzynarodowych na MIT, zastępca asystenta sekretarza stanu za Henry Kissingera, i dużo więcej, jest człowiekiem brzmiącym bardzo wiarygodnie. Pieczenik utrzymuje, że wciąż jest silnie i aktywnie powiązany ze społecznością wywiadowczą.

Pieczenik był zastępcą asystenta sekretarza stanu USA za Henry Kissingera, Cyrusa Vance’a i Jamesa Bakera. Jest specjalistą m.in. w dziedzinie polityki zagranicznej, zarządzania międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi oraz wojny psychologicznej. Pracował w administracji Geralda Forda, Jimmy Cartera, Ronalda Reagana and George’a H.W. Busha, pełniąc funkcję zastępcy asystenta sekretarza stanu.

Pieczenik ma dla nas wszystkich przekaz. Dla pełniejszego obrazu dodajmy, że jest on przekonany, iż zamach 9/11 był wewnętrzną robotą, a zabicie Bin Ladena – mistyfikacją. Każdy, kto wyraża takie opinie, był do znudzenia wyśmiewany, jednak ostatnie rewelacje rozmyły granicę między teorią spiskową i rzeczywistością. Większość ludzi dostawała zawrotu głowy od sensacji, które obnażyły sprawki rządu, nierzadko przekraczające nasze wyobrażenia, więc warto ponownie przemyśleć stare „teorie spiskowe”.

Poniższe nagrania wideo [tu połączone w jedno] stanowią początek cyklu, w którym Pieczenik ujawnia, co dokładnie się dzieje z Clintonami, FBI i Julianem Assange. W drugiej części Pieczenik mówi o siatce pedofilskiej Epsteina, w której uczestniczyli zarówno Bill, jak i Hillary.

Komentarz: Słuchając Pieczenika warto mieć na uwadze, że jak wszystko, co pochodzi od „weteranów środowisk wywiadowczych”, to, co mówi, może zawierać prawdę, półprawdę i nieprawdę. Oraz osobiste spekulacje.

Tłumaczenie/źródło: PRACowniA
Polskie napisy do wideo: prisonPLANETpl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 20 marzec 2017 17:51
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Były urzędnik Departamentu Stanu mówi o „kontr-przewrocie” w USA