Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Erdoğan ostrzega - wkrótce nie będziecie w Europie bezpieczni
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 23 marzec 2017 14:56 Napisał

Erdoğan ostrzega - wkrótce nie będziecie w Europie bezpieczni

Erdoğan wie dobrze co mówi, bo to on otwiera i zamyka śluzę przez którą spływają fale islamskich najeźdźców. Nie emigrantów ale najeźdźców właśnie. A my siedzimy i słuchamy jak na tureckim kazaniu*.

* - siedzieć jak na tureckim kazaniu - nie rozumieć nic z toczącej się rozmowy, nie wiedzieć, o czym mowa

Jak jest teraz wiecie, a jak może być gdy Turcja już wyłudzi wszystkie możliwe miliardy euro łapówki i gdy wymusi przyjęcie Turcji do Unii Europejskiej, rozpocznie się prawdziwa inwazja Islamu.

Ale już teraz Erdogan ostrzega:

Soon Europeans ‘Will Not Walk Safely on Their Streets’

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan ostrzega Unię Europejską, że jeśli dojdzie do konfliktu dyplomatycznego między Turcją a kilkoma krajami europejskimi, Europejczycy nie będą w stanie bezpiecznie wyjść na własne ulice.

Ja twierdzę że to czym grozi Erdoğan stanie się niezależnie od wszystkiego, wcześniej czy później.

"Jeśli nadal będziecie zachowywać się w ten sposób, żaden Europejczyk, żaden mieszkaniec Zachodu w żadnym momencie nie będzie mógł zrobić bezpiecznego kroku nigdzie  na świecie" - powiedział Erdoğan na konferencji prasowej, dodając: "My jako Turcja wzywamy Europę do przestrzegania praw człowieka i demokracji".

Wkrótce po tym setki i tysiące Turków wyległo na ulice Niemiec i Holandii.

https://youtu.be/prAVrVojDFM

Turcy jasno stwierdzili, że umowa ciągle znajduje się na stole i grozi, że zacznie wysyłać 15 000 migrantów miesięcznie do Europy. Pieniędzy które już wyłudzono oczywiście nie zwrócą.

Erdoğan powiedział, że on może "zapomnieć" o umowie w sprawie imigrantów i że wszelkie uzgodnienia intencji i celów są martwe. Rząd turecki zagroził zerwaniem umowy i twierdzi że Ankara jest zirytowana brakiem bezwizowego dostępu do Europy dla obywateli Turcji.

A przecież po zniesieniu obowiązku wizowego ilość obywateli Turcji gwałtownie wzrośnie, bo wszyscy "uchodźcy" je otrzymają, co spowoduje że wielka fala legalnie wleje się do Europy.

Bardzo niepokojące jest ostatnie sprawozdanie, które wykazuje nienormalny wzrost liczby przybyłych migrantów w ciągu ostatniego tygodnia. Niektórzy przypisują ten wzrost poprawie warunków pogodowych, a inni sugerują, że są to pierwsze oznaki spełniania się "obietnicy" (klątwy) Erdogana. 

Jakie jest logiczne rozwiązanie? Wykluczyć ich z NATO, siłą repatriować wszystkich Turków i resztę Islamistów z Europy. Inaczej ciągle Europa będzie obiektem blefu i szantażu.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 24 marzec 2017 13:36
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Erdoğan ostrzega - wkrótce nie będziecie w Europie bezpieczni