Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Junkers w pijanym widzie chce rozbić USA
Kategoria: Polityka na świecie   Piątek, 31 marzec 2017 08:13 Napisał

Junkers w pijanym widzie chce rozbić USA

Nie darmo krążą legendy o tym, że liczba jego IQ jest niższa niż wskaźnik zawartości alkoholu w arteriach jego głupoty.

Przemawiając podczas kongresu Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w St. Julian's na Malcie szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker powiedział:

"Nowy prezydent USA był nawet szczęśliwy, że nastąpi Brexit, i chciał, by inne kraje uczyniły to samo. Jeśli nadal będzie to robił, to zacznę promować niepodległość Ohio i Austin w Teksasie od Stanów Zjednoczonych Ameryki".

Miałaby by to być zemsta za poparcie jakiego Donald Trump udzielił Brytyjczykom, którzy zdecydowali i Brexicie.

"Juncker zrobił z siebie kompletnego głupca" - skomentował wygłup głąba z kapusty brukselskiej - lider kampanii Brexit i były szef UKIP Nigel Farage w  swoim komunikacie prasowym.

"On wyraźnie nie rozumie różnicy między UE, a Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Jeden organizm został uformowany na zasadzie zgody, a drugi został przemocą narzucony" - stwierdził Farage.

Widocznie Junkers jeszcze nie wytrzeźwiał po balandze z okazji 60-lecia Unii.

Bredził bowiem więcej mówiąc:

Juncker: państwa UE ponownie się w sobie zakochają, Unia przetrwa ponad 60 lat

Cieszył się z przebiegu  demonstracji proeuropejskich w ciągu ostatnich dni. Przynajmniej ludzie demonstrują poparcie dla czegoś - oświadczył. Stwierdził też, że należy rozmawiać z eurosceptykami. Nie musimy rozmawiać z radykalnymi populistami, ale ludzie, którzy mają uzasadnione pytania o UE, zasługują na naszą odpowiedź i na to żeby brać ich obawy pod uwagę. Czas, byśmy jako przekonani Europejczycy, wstali z kanapy i działali, bo w przeciwnym razie populiści szybciej osiągną swoje cele - orzekł Juncker.

Jedyna trzeźwa ocena to to, że Europą rządzą kanapowe pieski obszczekujące każdego kto ich nie głaszcze i nie chwali.

Stany Zjednoczone są organicznie ukształtowanym narodem o jednolitym języku i podobnej kulturze, a różnice kulturowe i językowe w UE są ogromne.
"Jeśli to, co wyczynia Juncker nazywa on dyplomacją, musi długo popatrzeć na samego siebie w lustrze" - mówi profesor Ted Malloch - kandydat na ambasadora USA w Unii Europejskiej.

Profesor Malloch zalecił, aby Juncker wrócił do swojego dawnego statusu "burmistrza" w swoim rodzimym mieście. Porównał też UE do Związku Radzieckiego i sugerował, że podobnie jak Związek Radziecki "potrzebuje trochę cywilizacji i oswojenia".

PS. Najlepiej stan psychiczny Junkersa ocenia takie stwierdzenie: "Tak się z człowiekiem dzieje, gdy mieszka wewnątrz butelki whisky". Tylko dlaczego zachowuje się on jak "Gin" - który myśli że wszystko potrafi i może?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(23 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 31 marzec 2017 08:46
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Junkers w pijanym widzie chce rozbić USA