Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Barack Obama wtrącił się we francuskie wybory popierając Macrona
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 06 maj 2017 09:10 Autor: admin

Barack Obama wtrącił się we francuskie wybory popierając Macrona

Były amerykański prezydent Barack Obama, włączył się we francuską kampanię wyborczą popierając Emmanuela Macrona. Jeśli to nie jest wpływanie na wynik wyborów w suwerennym kraju to co nim jest?

Niektórzy jeszcze chyba pamiętają jakie oskarżenia miotała amerykańska lewica, po przegranej w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku. Na podstawie marnych dowodów stwierdzono, że to Rosja wpłynęła na wynik poprzez udostępnienie informacji o łajdactwach polityków kojarzonych z Partią Demokratyczną.

Teraz okazuje się, że włączenie się we francuską kampanię wyborczą amerykańskiego polityka, który wsparł wyraźnie kandydata lewicy, bankierów, globalistów i zwolenników islamizacji, jest jak najbardziej dopuszczalna i żadne media nie krytykują tego zdarzenia jako wtrącanie się w wewnętrzne sprawy Francji.

Trudno o lepszy dowód na to, że międzynarodowe lewactwo wprowadziło pojęcie hipokryzji na nowe wyżyny. To klasyczny przykład moralności Kalego. Jeśli ktoś wskazuje na ciemne sprawy lewaków to bardzo źle, ale gdy "ich człowiek", Barack Obama, włącza się w kampanię wyborczą w obcym kraju, okazuje się, że tylko dlatego, iż wspiera kandydata masonów, Rotschildów i Sorosa, jest to jak najbardziej dopuszczalne, a media przedstawiają to jako miły gest solidarności.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 06 maj 2017 09:33
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Barack Obama wtrącił się we francuskie wybory popierając Macrona