Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Merkel ogłosiła w Bawarii prawa niemieckiego szariatu
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 01 czerwiec 2017 01:03 Napisał

Merkel ogłosiła w Bawarii prawa niemieckiego szariatu

Niemcy usiłują narzucać swoją wolę nie tylko Europie. Skrycie czyniły to także wobec Stanów Zjednoczonych. Ale Trump powiedział nagle - dość. Wystawił Niemcom rachunek na ponad 350 mld$ za ochronę NATO (kiedy Polska wystawi im rachunek za zniszczenia wojenne i skradziony podczas okupacji majątek?), nazwał ich oszustami handlowymi (dzięki temu Niemcy mają 250 mld. nadwyżki w wymianie handlowej), odmówił przyjmowania odsyłanych nieprzydatnych w Niemczech imigrantów ściąganych do Europy przez Niemcy, wykpił zobowiązania narzucone USA (a przyjęte przez czarnego luda Husaina O.) związane z globalnym "ocipieniem".

Przestraszona Merkel na mityngu w Bawarii powiedziała:

"Czasy, kiedy mogliśmy w pełni liczyć na innych (czytaj - robić innych w konia), są skończone, doświadczyłam tego w ciągu ostatnich kilku dni", powiedziała Merkel w niedzielę. "I dlatego mogę powiedzieć: Europejczycy naprawdę muszą wziąć swoją przyszłość w swoje ręce".

Ale czy ktoś zwrócił uwagę, że dokładnie to mówi od początku rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce?

Ponadto Merkel Wezwała członków UE do "utrzymania w miarę możliwości dobrych stosunków z sąsiadami z Rosją i innymi krajami", a następnie powiedziała: "powinniśmy wiedzieć, że musimy walczyć o naszą przyszłość i nasz los jako Europejczyków. I to właśnie chciałbym robić razem z wami" (zwracając się do Bawarczyków tak jak premier Szydło do Polaków).

To ona najpierw napuściła Polaków na Rosję i to Polska ponosi największe konsekwencje (nie tylko gospodarcze) sankcji jakie są nałożone na Rosję). To Polskę wystawiono na pierwszy rosyjski ostrzał, podczas gdy Niemcy budują wspólnie z Rosją gazociąg.

Niemcy usiłują narzucić Polsce i niektórym krajom Europejskim swój dyktat. Robią to chyba ucząc się od Islamistów, którzy łatwo narzucają swoją wolę Niemcom.

Niemiecki sąd orzekł, że siedmiu islamistów, którzy zorganizowali uliczne patrole aby egzekwować prawo szariatu na ulicach Wuppertal, nie złamało niemieckiego prawa, a po prostu skorzystali z prawa do wolności słowa. "Politycznie poprawna" decyzja sądu skutecznie zatwierdza policję szariatu i pozwala na kontynuowanie egzekwowania prawa islamskiego w Niemczech.

Źródło: Gatestone institute - International policy council

To tylko Polakom w Polsce nie wolno wdrażać prawa jakie dla siebie ustanawiają. Tak uważają oni i ich owczarki brukselskie, w tym ten wyhodowany na Kaszubach.

Posłuchajmy jednak rady pani Merkel skierowanej do Bawarczyków: "bierzmy swoje sprawy, w swoje ręce".


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(43 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 01 czerwiec 2017 10:04
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Merkel ogłosiła w Bawarii prawa niemieckiego szariatu