Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Wezwano do sankcji na Polskę! UE w końcu pokazała swoje komunistyczne oblicze
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 16 listopad 2017 07:26 Autor: admin

Wezwano do sankcji na Polskę! UE w końcu pokazała swoje komunistyczne oblicze

European Union Parliament European Union Parliament Adam Lang/Flickr/CC BY-NC-SA 2.0

Parlament Europejski przyjął wczoraj rezolucję potępiające Polskę wzywającą do nałożenia na nasz kraj sankcji przewidzianych w art 7 traktatu o UE. Szczególnie intryguje poprawka do wspólnego projektu rezolucji złożona przez frakcję socjalistyczną, która dodała do dokumentu słowa o rzekomych prześladowaniach "komunistów, antyfaszystów i innych demokratów".

Dziwaczna treść rezolucji wspominająca o rzekomych prześladowaniach komunistów w Polsce to ostateczny dowód potwierdzający to, że Unia Europejska po prostu jest nowym wykwitem Międzynarodówki Komunistycznej, która kultywuje tradycje zapoczątkowane w ZSRR. UE  jest po protu nową mutacją tego komunistycznego potwora i staje się to coraz bardziej oczywiste.

Do tej pory wydawało się, że fascynacja komunizmem jaką wykazują obecnie rządzący Unią Europejską politycy, to rezultat fascynacji komunizmem na skutek kapitalistycznego dobrobytu. Jednak wygląda na to, że to coś więcej. Co prawda od dawna wiadomo, że znany włoski komunista Alberto Spinelli jest kultywowany i nazywany ojcem Unii Europejskiej, ale nigdy jeszcze ten komunistyczny rodowód rodowód tej organizacji nie był tak oczywisty. To właśnie włoski komunista Spinelli stworzył dokument zwany Manifestem z Ventotene, w którym przedstawił swoją wizję Zjednoczonej Europy. Wygląda na to, że ją zrealizowano!

Dzisiejsza debata o Polsce, była już ósmą z kolei. Przedstawiciele Komisji Europejskiej i lewicowi europarlamentarzyści, oddali się swojemu ulubionemu ostatnio zajęciu, czyli krytykowaniu Polski. Lewicowi politycy zarządzający Unią Europejską, od dwóch lat, nie mogą znieść tego, że w Polsce nie rządzi już Platforma Obywatelska. Wymyślono zatem szereg zarzutów takich jak na przykład rzekomy brak praworządności w naszym kraju, czy wycinanie drzew, które zaatakował owad zwany kornikiem drukarzem. 

Wzywanie Polski do zaprzestania prześladowania komunistów antyfaszystów i demokratów i to zaledwie kilka dni po tym, gdy wszystkie islamskie i lewicowe media na świecie przeprowadziły brutalną antypolską kampanię nazywając Patriotów obchodzących Dzień Niepodległości Polski, "faszystami" i "nazistami" trudno było oczekiwać lepszego podsumowania tej nagonki jak ty słowa o prześladowanych komunistach, które znalazły się w dzisiaj uchwalonej antypolskiej rezolucji Parlamentu Europejskiego.

Wynika z tego, że komunizm jest uważany za coś niegroźnego, a komuniści postrzegani są jako normalni ludzie prześladowani w naszym kraju, a nie wyznawcy zbrodniczej ideologii, która spowodowała zamordowanie ponad 100 milionów ofiar. To dlatego nikomu nie przeszkadzają przechadzający się po Warszawie z czerwonymi flagami przedstawiciele z lewackiej organizacji Antifa, którzy 11 listopada, wszyscy z zasłoniętymi twarzami, nieśli transparenty żywcem przepisane z manifestu komunistycznego. 

"60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz." - Guy Verhofstadt

Konkluzja z tego jest taka, że komunizm jest w porządku, a Polska ze swoim prawem zakazującym jego propagowania na równi z faszyzmem, prześladuje w ten sposób biednych komunistów, za którymi wstawili się ich towarzysze z UE. Można powiedzieć, że maski opadły i Unia Europejska pokazała swoją prawdziwą komunistyczną twarz.

Bardzo smutny jest też fakt, że podczas dzisiejszej debaty, jednymi z najbardziej aktywnie atakujących nasz kraj europosłów byli polskojęzyczni politycy Platformy Obywatelskiej, którzy wykorzystali to jako okazję do poskarżenia się na PiS na arenie międzynarodowej. Wszyscy też głosowali za rezolucją wzywającą do sankcji na Polskę.

Zachowanie polityków Platformy Obywatelskiej rzeczywiście przypomina postępowanie magnatów niezadowolonych z uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którzy wtedy w małej granicznej miejscowości poprosili o pomoc zagranicę i pomoc oczywiście nadeszła, zakańczając istnienie Polski na 123 lata. Czy teraz skończy się to podobnie? Jawnie już komunistyczna Unia Europejska, może się do tego przyczynić szybciej niż nam się wydaje.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Ostatnio zmieniany Czwartek, 16 listopad 2017 10:52
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Wezwano do sankcji na Polskę! UE w końcu pokazała swoje komunistyczne oblicze