Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów.
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 06 marzec 2014 04:43 Autor: admin

Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów.

Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów. foto: Wikimedia Commons/CC

Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, który był opanowany przez demonstrantów. Strzelano do własnych ludzi – w plecy. Dlatego też tarcze, którymi chronili się demonstranci nie zostały przestrzelone.  Jeden z kamerzystów był w tym samym miejscu, skąd strzelano i mógł współpracować z mordercą. Być może właśnie chodziło o to by takie nagrania trafiły do opinii publicznej.

Analiza przedstawiona na rosyjskim RuTube, wygląda na rzetelną, choć należało by ją zweryfikować. Nagranie jest dostępne też na YouTube:


Nagranie BBC to zresztą potwierdza, strzelano z hotelu Ukraina, gdzie także byli … przedstawiciele międzynarodowych mediów.

 

Snajper strzelający z "Hotelu Ukraina" zabił nieuzbrojonego człowieka w pobliżu Zhovtnevyj Palace:

 

Ścierwomedia jakoś nie palą się by analizować pod takim kątem nagrania przez nich wykorzystywane jako dowód zbrodni ze strony ludzi Janukowycza. Logiczne jest, że jeśli ktoś chciał namieszać na Ukrainie, to zatrudnił i snajperów.

Dziwne, że nikt nawet z mediów alternatywnych, nie próbuje tego analizować. Na stronie Euroradio.fm podano, że reporter TVP Info, Jacek Gasiński podał iż snajpera złapano właśnie w hotelu Ukraina: http://euroradio.fm/en/sniper-caught-hotel-ukraine
„Wygląda na to, że był zarejestrowany w hotelu” – podał dziennikarz.
Wpis, który znalazłem na Wykopie przez google: Sniper was caught on the 10th floor of the Hotel Ukraina,  (snajper został złapany na 10 piętrze hotelu Ukraina) już nie istnieje.

Prof. Michael Chossudovsky w artykule „Ukraine’s “Democratic Coup d’Etat”: Killing Civilians as a Pretext for Regime Change” („Ukraiński demokratyczny zamach stanu: zabijając cywilów w celu stworzenia pretekstu do wojny”) zwraca uwagę na ciekawy zbieg okoliczności, że zbrodni dokonano w momencie gdy prezydent Janukowycz spotykał się z wysokim przedstawicielem Unii Europejskiej.

Rozmowa telefoniczna pomiędzy Catherine Ashton z UE oraz estońskim ministrem spraw zagranicznych Urmas Paetem, którą rzekomo przechwycono wynika, że to właśnie liderzy Majdanu zatrudnili snajperów.

Urmas: Jest coraz bardziej jasne, że za snajperami stoi nie Janukowycz, ale ktoś z nowej koalicji.
Ashton: Nie chcemy robić dochodzenia, tzn. nie zrozumiałam o co chodzi, to interesujące…

Rozmowę ujawniono w rosyjskiej Russia Today, podano, że była przeprowadzona 25 lutego w szczycie wydarzeń. Paet dodał też, że lekarka, z którym rozmawiał uznał, że zarówno do policji jak i demonstrantów strzelali ci sami ludzie. Pokazała mu zdjęcia, z kórych wynikało, że użyto takich samych nabojów. Ashton skwitowała to tylko jednym zdaniem „tak, to straszne”. Russia Today podaje, że rozmowa została przechwycona przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy lojalną wobec Janukowycza.

Zobaczymy, czy któreś z „polskich” kryminalnych mediów podejmie ten temat. Powyższe nagrania wideo stanowią dowód w.s. zbrojnego napadu na niepodległe państwo ze strony sił obcych. Nowe władze są władzami uzurpatorskimi, są to zbrodniarze, którzy siłą obalili legalnie wybranego prezydenta. Cel ich działania jest na pewno kryminalny. Polskie władze współpracują z ludźmi, którzy na sam start mają krew na swoich rękach.

Sytuacja od strony berkutu:

 

zobacz też: Prawdopodobnie do protestujących na majdanie strzelali snajperzy wysłani przez opozycję, nie berkutowcyŹródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 07 marzec 2014 14:27
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów.