Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 08 marzec 2014 12:14 Autor: admin

Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów

Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów foto: Sgt Cooper Evans/Wikimedia Commons/CC

Rosyjska telewizja twierdzi, że wojna jest nieunikniona. Trwa eskalacja epatowania strachem i podsycanie nienawiści do zachodu:

Drodzy rodacy, według wiarygodnych danych uzyskanych przez nas z Borispolia, już ponad tydzień na to lotnisko, z USA i innych krajów, przybywa codziennie (!) do 30 (!) samolotów z najemnikami. Są oni wyładowywani jako cywile. Nie ulega wątpliwości, że przybywają profesjonalni bojownicy nie tylko na to lotnisko ale i na inne. Dlatego ich liczba idzie już nawet nie w setki i tysiące ale w dziesiątki tysięcy. WOJNA JEST JUŻ PRAKTYCZNIE NIEUNIKNIONA! Rosyjskie media dopiero teraz zaczęły o tym mówić ale nie mają one wiarygodnych informacji o liczbie JUŻ PRZYBYŁYCH na Ukrainę najemników. Ich nie są setki ale setki razy więcej. Rosyjskie przywództwo i osobiście Władimir Putin powinni wziąć to pod uwagę Krymczan trzeba będzie bronić nie przed tysiącami „amatorskich” bojówkarzy „Prawego Sektora” ale przed profesjonalnymi, najemnymi mordercami z USA. Jeżeli natychmiast nie wzmocni się Krymu bronią i rosyjskimi siłami specjalnymi to zginą dziesiątki tysięcy rosyjskich obywateli, w tym kobiety i dzieci.

Władimirze Putin, jeżeli pan powiedział A to trzeba powiedzieć B. Rosja poparła Krymczan i Sewastopolan w ich prawie do samookreślenia, tak, że teraz obroń ich przed bezlitosną armią morderców gotujących się do napaści na Krym i Sewastopol. W przeciwnym wypadku, prezydencie Putin, krew wszystkich rosyjskich ofiar spadnie na twoje sumienie!

P.S.

Bracia rodacy, ze względu na ratunek Rosjan, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, prosimy o rozpowszechnianie tej informacji jak najszerzej.

Materiał wideo z rosyjskiej telewizji:

 

Źródło rosyjskie: 3rm.info

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Ostatnio zmieniany Sobota, 08 marzec 2014 23:40
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów