Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 08 marzec 2014 12:14 Autor: admin

Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów

Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów foto: Sgt Cooper Evans/Wikimedia Commons/CC

Rosyjska telewizja twierdzi, że wojna jest nieunikniona. Trwa eskalacja epatowania strachem i podsycanie nienawiści do zachodu:

Drodzy rodacy, według wiarygodnych danych uzyskanych przez nas z Borispolia, już ponad tydzień na to lotnisko, z USA i innych krajów, przybywa codziennie (!) do 30 (!) samolotów z najemnikami. Są oni wyładowywani jako cywile. Nie ulega wątpliwości, że przybywają profesjonalni bojownicy nie tylko na to lotnisko ale i na inne. Dlatego ich liczba idzie już nawet nie w setki i tysiące ale w dziesiątki tysięcy. WOJNA JEST JUŻ PRAKTYCZNIE NIEUNIKNIONA! Rosyjskie media dopiero teraz zaczęły o tym mówić ale nie mają one wiarygodnych informacji o liczbie JUŻ PRZYBYŁYCH na Ukrainę najemników. Ich nie są setki ale setki razy więcej. Rosyjskie przywództwo i osobiście Władimir Putin powinni wziąć to pod uwagę Krymczan trzeba będzie bronić nie przed tysiącami „amatorskich” bojówkarzy „Prawego Sektora” ale przed profesjonalnymi, najemnymi mordercami z USA. Jeżeli natychmiast nie wzmocni się Krymu bronią i rosyjskimi siłami specjalnymi to zginą dziesiątki tysięcy rosyjskich obywateli, w tym kobiety i dzieci.

Władimirze Putin, jeżeli pan powiedział A to trzeba powiedzieć B. Rosja poparła Krymczan i Sewastopolan w ich prawie do samookreślenia, tak, że teraz obroń ich przed bezlitosną armią morderców gotujących się do napaści na Krym i Sewastopol. W przeciwnym wypadku, prezydencie Putin, krew wszystkich rosyjskich ofiar spadnie na twoje sumienie!

P.S.

Bracia rodacy, ze względu na ratunek Rosjan, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, prosimy o rozpowszechnianie tej informacji jak najszerzej.

Materiał wideo z rosyjskiej telewizji:

 

Źródło rosyjskie: 3rm.info

 


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 08 marzec 2014 23:40
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Rosyjska telewizja Rosija 1 podała informację o przylocie na Ukrainę tysięcy uzbrojonych profesjonalnych najemników z USA i innych krajów