Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 21 listopad 2015 16:22 Autor: admin

Paluchy Mosadu w paryskich atakach

O tym mówią wszystkie serwisy informacyjne: wojnę z terrorem trzeba reaktywować. To jest wrzask należącej do Żydów prasy po paryskich atakach nielegalnie przeprowadzonych przez ISIS.

Tylko z dnia na dzień izraelskie służby szpiegowskie stały się aż tak niezastąpione dla francuskiego wywiadu.

Teraz mamy państwo o wzmożonym bezpieczeństwie, a to oznacza agentów TSA na stadionach i w salach koncertowych. Chertoff i Lieberman i ich sługusy w Departamencie Bezpieczeństwa Narodowego [DHS] będą mieli niezły bal.

Ale wszystkim co naprawdę niepokoi jest to czego prasa nam nie mówi.

Założę się, że nie wiedzieliście tego, iż Pentagon wiedział o istnieniu ISIS od 2012, i wykorzystywał ich do niszczenia Assada.

[Wstawka: „Wielu ludzi uważa, że Ameryka faktycznie widziała powstanie ISIS i przymknęła oko, a nawet zachęcała go do przeciwstawiania się Assadowi. W tajnej analizie pana agencji, Agencji Wywiadu Obrony, w sierpniu 2012, czytamy, cytuję: ‚istnieje możliwość ustanowienia zadeklarowanego lub niezadeklarowanego salafistycznego…”’

„To jest tajemnica”.

„To już nie jest tajemnicą. Ujawniono to w ramach swobody informacji. Cytat brzmi: ”istnieje możliwość ustanowienia zadeklarowanego lub niezadeklarowanego salafistycznego księstwa we wschodniej Syrii, i to jest dokładnie to czego chcą wspierający siły opozycyjne po to by izolować reżim syryjski’. Ameryka widziała powstanie Kalifatu ISIS i nie zrobiła nic. Czy widział pan ten dokument w 2012? Czy pojawił się na pana biurku?”

„Och, tak, tak, zwróciłem na to bardzo szczególną uwagę”.

„OK., więc kiedy pan to zobaczył, czy nie złapał pan za słuchawkę i powiedział ‚co do diabła robimy wspierając syryjskich rebeliantów’.”

„Tak. Tak przedstawia się tę informację. Oni staną się, oni staną się, spierałem się o nich”.

„Czy pan powiedział, że nie powinniśmy wspierać tych grup?”

„Tak. To znaczy, że spieraliśmy się o różne grupy które tam były, i mówiliśmy kto się tam w to angażuje”.

„W 2012 pana agencja mówiła, cytuję, Salafici, Bractwo Muzułmańskie i al-kaida w Iraku są głównymi siłami napędzającymi powstanie w Syrii”.

„Hmm, hmm”.

„W 2012 Ameryka pomagała w koordynacji transferów broni dla tych samych grup – przytakuje głową. – Dlaczego nie powstrzymał pan tego? koro martwi pana powstanie tzw. islamskiego ekstremizmu”.

„Przykro mi to mówić, ale to nie było moim zadaniem”.

Ale ‚zadaniem’ Obamy i Hollande było ustalenie zasad tajnych transferów broni. Hollande nawet przyznał się do zbrojenia syryjskich rebeliantów w sprzeczności z embargo UE na broń, wiedząc dobrze, że ta broń wpadnie w ręce twardych dżihadystów.

I dlaczego prasa nie wspomina o tym, że ISIS terroryzuje tylko zachodnie interesy zagranicą, a nie Izraela i jego interesy. Czy dlatego, że ISISowi pomaga Mosad, Izrael i CIA?

Powszechnie wiadomo, że Izrael leczył rannych dżihadystów al-Nusra w swoich szpitalach, i wysyłał ich z powrotem do Syrii by terroryzowali Assada.

Francja przymknęła na to oko. Bo w końcu Hollande i Bibzy są kumplami.

Eksperci od wywiadu mówią, że ‚sieć islamskich terrorystów’ zinfiltrował Mosad, którego agenci udają imamów i członków komórek terrorystycznych, którzy planują i finansują ataki terrorystyczne, które przynoszą korzyści państwu żydowskiemu.

Paryskie ataki sprawiają wrażenie jakby były zorganizowaną przez Mosad ‚fałszywą flagą’. Spójrzmy na ‚syryjski paszport’ porzucony przez jednego z terrorystów zanim zmarł. Zastanawiam się który terrorysta nosi przy sobie paszport kiedy uczestniczy w samobójczej misji? A co z terrorystą, którego ostatnie słowa brzmiały: „Syria! Syria!”

To wszystko jest podejrzane, nie myślisz?

Bo żydostwo planuje skierować zachodnią broń na Syrię – NIE zlikwidować ISIS – a zlikwidować Assada i legalny syryjski rząd, który stoi na drodze syjonistycznej hegemonii na Bliskim Wschodzie.

Brother Nathanael, tłum. Ola Gordon

 

Źródło: realjewnews.com/?p=1080, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Sobota, 21 listopad 2015 18:15