Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Szwecja przystępuje do wojny!
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 02 czerwiec 2016 11:38 Autor:

Szwecja przystępuje do wojny!

Szwecja przystępuje do wojny! foto: YouTube/printscreen

Dzień 25 maja 2016 roku był ostatnim dniem pokoju w Europie. Był to bardzo smutny dzień dla Europy, kończący pewien okres w historii ostatnich 80 lat od II wojny Światowej. W dniu 25 maja 2016 roku szwedzki parlament - Riksdag podjął decyzję, że Szwecja nie pozostanie krajem neutralnym. Riksdag zezwolił wojskom NATO na agresywne ćwiczenia w czasie pokoju na terenie Szwecji. Ponadto Rząd Szwedzki może pozwolić wojskom NATO na inwazję na Szwecję w razie wystąpienia konfliktu lub prowokacji ze strony Rosji. Szwecja będzie się bezpośrednio angażowała w rozprzestrzenianie broni NATO. ZEZWALA NA SZEROKĄ SKALĘ NA ĆWICZENIA FLOTY NA BAŁTYKU Z WYKORZYSTANIEM SZWECJI.

Pomimo licznych protestów społeczności szwedzkiej i złożenia list protestacyjnych podpisanych przez 43 300 obywateli, praktycznie bez dyskusji Rigsdag przyjął w/w ustawę.

Zmuszenie Szwecji i Finlandii do sojuszu wojskowego było celem strategii USA od lat. Rządy Danii i Norwegii już wcześniej zostały dokoptowane do tego ugrupowania.

Norweskie Stowarzyszenie „Stop NATO” opublikowało w Global Research swoje stanowisko o konsekwencjach takiej imperialistycznej polityki. Mówi wprost o rosnącym zagrożeniu wojną, ryzykiem utraty niepodległości i suwerenności narodowej oraz o przekazywaniu publicznych pieniędzy na cele zupełnie sprzeczne z rozwojem kraju. Skąd my to znamy?

Organizacja „STOP NATO” stwierdziła, że to koniec dawnej epoki neutralności Szwecji, która trwała od 200 lat.

Przypomnę, Szwecja za pieniądze City of London otrzymane w 1654 roku w wysokości 200 000 talarów, była jednym z napastników na Polskę, pragnąc zrealizować plan rozbiorów Polski. Cromwell, lord protektor, tytułując renegata Chmielnickiego – Generalissimusem, wysłał mu płk Camertona, przez Sienkiewicza przezwanego Krzywonosem, ze szkockimi oddziałami na Dzikie Pola, w celu wywołania rewolty.

Zrabowane dobra z Polski do dnia dzisiejszego są główną ozdobą szwedzkiego muzeum w Sztokholmie.

W czasie wojen napoleońskich hr. Bernadotti, generał napoleoński przez niego mianowany królem Szwecji, zdradził Napoleona w Bitwie pod Lipskiem, przechodząc z 70-tysięczną armią na stronę przeciwników.

Zupełnie dziwnym trafem we wrześniu 1939 roku wydano rozkaz polskim łodziom podwodnym nie brania udziału w walkach, ale schronienie się w Szwecji. Sześć kupionych ze składek społeczeństwa w owym czasie najlepszych okrętów podwodnych, dziwnym zrządzeniem losu, nie odpaliło żadnej torpedy, ani nie oddało żadnego wystrzału w stronę napastnika, spokojnie leżakując w Szwecji. Ile za te pieniądze można było kupić czołgów, czy samolotów?

Nikogo po wojnie nie pociągnięto do odpowiedzialności za bezmyślne kupowanie łodzi podwodnych, mających tak naprawdę tylko jeden cel: przekazanie pieniędzy stoczniom francuskim i włoskim. Zresztą stocznie te nie wywiązały się do dnia dzisiejszego z przyjętych zamówień i pobranych pieniędzy, a żaden rząd warszawski nie zażądał zwrotu tych kwot. A podobno był okres zimnej wojny i były warunki do zażądania zwrotu, zamiast tego kupiliśmy fabrykę Fiata, traktorów czy francuskiego Berrlieta, który chyba w ogóle nie wyjechał na polskie ulice. Winnych tych beznadziejnych zakupów także nie znaleziono. A podobno mamy coś takiego jak kontrwywiad. Jeden pan Olechowski chwalił się nawet, że pracował w wywiadzie gospodarczym. Czyżby cały ten wywiad pracował dla drugiej strony?

Wracając do NATO.

Dziwnym trafem, w tym samym mniej więcej okresie w Polsce p. Prezydent DUDA podpisał rozszerzoną Ustawę 1066, zezwalając obcym wojskom w Polsce na strzelanie poza granicami poligonów.

Na Łotwie, Litwie i w Estonii armia amerykańska już posiada swoje bazy od kilku lat.

Ukraina po przewrocie finansowanym przez USA kwotą 5 miliardów dolarów, plus 20 miliardów dolarów z kasy prywatnej grupy Sorosa, stała się parkiem rozrywkowym dla CIA. Po zamachu w Kijowie USA skutecznie kontrolują system. Już w pierwszej nocy po zamachu wywieziono 49 500 kg ukraińskiego złota do USA. P. Nuland jest praktycznie szarą eminencja Kijowa, a cały rząd składa się z obywateli innych państw, z których zdecydowana większość posiada paszporty Izraela. Masowy wykup ziemi przez koncerny zagraniczne trwa od samego początku. Podstawione firmy zakupiły już ponad 3 miliony hektarów najlepszych gruntów rolnych, w celu prowadzenia upraw GMO i sprzedaży przez otwarte wrota tej żywności do Europy.

Czyli sytuacja układa się następująco: armie NATO to jest jakieś 500 000 ludzi, uzbrojonych w najnowocześniejszy sprzęt. Armie te szykują się rzekomo do walki z Rosją. Jak podają rodzime trolle, Putin to największy wróg pokoju na świecie, coś w rodzaju Hitlera - Stalina - Mao i Czerwonych Kmerów razem zmieszanych. W dodatku ten bezwzględny morderca posiada broń atomową, którą nas straszy etatowy historyk od wojskowości p. Szeremietiew, prof. z Torunia.

Wszystko, co powyżej napisałem, jest zgodne z opinią podaną przed kilku laty, że w Polsce, jako 52 stanie, wolno pisać o Rosji tylko źle.

Podsumowując.

W tej chwili nagromadzenie obcych wojsk na zachodniej granicy Rosji jest większe, aniżeli za czasów kampanii hitlerowskiej. W 1941 roku Skandynawia była neutralna. A tak naprawdę Polska nie posiada granicy z Rosją. Obwód Kaliningradzki został skutecznie rozbrojony. Te olbrzymie poligony na trasie od Mammonowa do Kaliningradu, po lewej stronie, są już puste i sprzedawane deweloperom. Przerzucanie więc jedynej brygady pancernej z Zagania na granicę wschodnią ma tylko wówczas sens, jak będzie ona zajmowała dołączane tereny Ukrainy.

Problemem jest fakt, że od czasów Jelcyna i wydzierżawienia Jakucji z jej kopalniami diamentów firmie Oppenheimera na 99 lat, przekazaniu archiwów GRU do Nowego Jorku, armia została zredukowana do 248 000 ludzi. Z 3000 okrętów pozostało Rosji niecałe 100, ale tylko 10 nadaje się do bezpośredniego pływania.

Proporcjonalnie armia ukraińska dzięki uzbrojeniu angielskiemu, niemieckiemu i polskiemu, systematycznie przekazywanemu, wzrosła do 255 000 ludzi. Armia polska został zredukowana do 38 000, tych mogących biegać po polu. Panów z brzuszkami i dziewczynami na kolanach nie liczę.

Nie wiem, czy dojdzie do jakiejkolwiek walki, czy tylko do zbombardowania paru miasteczek i zrównania z ziemią paru wsi, a potem przesunięcia granic zgodnie z deklaracjami, że Mołdawia musi wrócić do Rumunii, a jak mówi list dziennikarzy ukraińskich sprzed dwóch dni, Podole i Wołyń powinny wrócić do Polski.

W każdym bądź razie szykują się po żniwach ciekawe czasy.

Proponuję się zaopatrzyć w odpowiednią ilość wody i żywności w domu. Tak na 2-3 tygodnie. Warto także mieć apteczkę, ale nie samochodową.

Wojska amerykańskie wkroczyły do Polski w dniu 31 maja 2016 roku. Podobno ma to być aż 15 300 ludzi z ciężkim sprzętem, czyli dwie dywizje. W największej do tej pory bazie USA w Europie w Kossowie stacjonuje jedna dywizja.

I tym optymistycznym akcentem kończę.

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj!

Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie, bez przeprowadzenia „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdźca, wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent” J.M.

 

www.thelibertybeacon.com/sweden-dumps - z 31 maja 2016

www.globalresearch.ca/28maja2016

 

Gdańsk 01.06.2016r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(44 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 02 czerwiec 2016 20:14