Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Nigel Farage do lunatyków z Brukseli
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 15 wrzesień 2016 08:03 Napisał

Nigel Farage do lunatyków z Brukseli

Okazuje się że napaść Eurokmunistów, szczutych przez PO na Polskę, służyła "przykryciu" kryzysu Unii, która zaczyna funkcjonować tak jak Warszawska Legia na boisku.

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker głosił orędzie o katastrofalnym stanie UE, nazywając to sukcesem.

Kryzysowi w Unii winny jest tylko Kaczyński i PiS.

Pan Junkers stwierdził też, że polscy pracownicy nie mogą być napastowani, poniżani i bici w Essex. Biedny lunatyk nie zauważył, że Polska i Polacy są napastowani i poniżani w Brukseli. To wolno.

Która ksenofobia jest groźniejsza? Czy Europejczycy powinni to akceptować?

Trzeba pamiętać dlaczego narody Europy zdecydowały się współpracować, dlaczego na ulicach Warszawy 1 maja 2004 roku tłumy świętowały solidarność, przystąpienie wielkiego europejskiego narodu do UE. A Polacy to naprawdę wielki naród - zażartował sobie pan Juncker.

Tak! Polacy to naprawdę wielki Naród i to unijnym lunatykom udowodnimy. 

A 1 maja 2004 roku Polacy widzieli inną Unię. Nie była to Unia zarządzana przez dyktatorów.

Pan Junker głownie ubolewał nad brakiem jedności w UE, mówiąc: "Nigdy wcześniej nie widziałem tak mało wspólnej płaszczyzny między naszymi państwami członkowskimi. Tak niewiele obszarów, w których zgadzają się ze sobą współpracować."

Ale nie był zdolny (lub chętny) do tego, aby wskazać prawdziwe przyczyny tego stanu rzeczy, które spowodowały Brexit.

Amerykańska CNBC określa to krótko tak:

Dream on: Is Europe sleepwalking towards break-up?

Czyli:

Śnij dalej: Czy Europa lunatykuje w kierunku rozpadu?

Politycy mówią, że wystąpienie Junckera wykazuje, że biurokraci Unijni ignorują ryzyko pójścia innych krajów brytyjskim śladem.

Także ataki na Polskę wskazują na ignorancję mianowanych urzędników, którzy do swoich wyczynów nie mają żadnego mandatu społecznego i zaprzeczają demokracji, zachowują się jak tyrani.

Nie potrafią obserwować i wyciągać wniosków.

Mówił o tym Nigel Farage, który doprowadził do Brexitu (przed czym wielokrotnie Brukselę ostrzegał), ale póki co wciąż jeszcze ma tam prawo głosu:

 

Zareagował na mowę Junckera mówiąc: "jest oczywiste, że z lekcji Brexitu wnioski nie zostaną wyciągnięte, a w rzeczywistości dalej serwuje się zwyczajne gadki o więcej Europy w Europie".

Zacytuję jeden z komentarzy pod artykułem CNBC:

"Jakie to smutne gdy się przeczyta, że Juncker wciąż marzy o EUSSR, z nim jako batiuszką Stalinem, który zapewni pracę, jedzenie i sprawiedliwość dla wszystkich, tak jak za starych dobrych czasów... Nic więc dziwnego, że ludzie zwracają się przeciwko takiemu złu..."

http://www.cnbc.com/2016/09/14/dream-on-is-europe-sleepwalking-towards-break-up.html


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 15 wrzesień 2016 10:19