Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Kaczyński naturalnym sojusznikiem Rosji
Kategoria: Polityka na świecie   Poniedziałek, 26 wrzesień 2016 09:11 Napisał

Kaczyński naturalnym sojusznikiem Rosji

Przysłuchując się dziś wystąpieniu Prezydenta Obamy w ONZ doszedłem do wniosku, że Prezes Kaczyński powinien być nie wrogiem, a naturalnym sojusznikiem Rosji. Towarzyszem niedoli.

Zarówno Rosja w świecie, jak i Kaczyński w Polsce są oskarżani o wszystko, nawet o to że Słońce wschodzi na wschodzie. Są uosobieniem zła. Są obwiniani za wszystko co się stało, nawet gdy ich gdzieś nie było.

A tak w ogóle pan Obama to niezły humorysta. Skrytykował wszystko co sam robi.

Amerykański prezydent mówił o wyższości demokracji nad innymi systemami politycznymi. Jako przykład sukcesu demokracji podał Polskę. Podobno w przyszłym tygodniu ma wezwać do Białego Domu Komisję Wenecką i liderów z Brukseli, aby im to wytłumaczyć.

"Nie zaskakuje mnie, że niektórzy uważają, iż przyszłość faworyzuje twardych przywódców - system z góry na dół zamiast silnych demokratycznych instytucji. Nie zgadzam się z takim myśleniem” - żartował Obama. Zapomniał, że to on lekceważy kongres i preferuje "executive orders".

"Naród ukraiński wyszedł na ulice nie dlatego, że doszło do jakiegoś spisku. Oni wyszli na ulice, bo mieli skorumpowane władze. Oni chcieli zmian, bo widzieli, że ludziom żyje się lepiej w krajach bałtyckich i w Polsce” - kontynuował żarty Obama. Zapomniał dodać że naród ukraiński oszukano nie mówiąc czym grozi akces do eurokołchozu. Brexit jest tego dowodem.

Więcej fajerwerków z testamentu Obamy tu:

http://www.latinpost.com/articles/124173/20160920/presid...nd-preview.htm

PS> Najbogatsze firmy amerykańskie na wezwanie Obamy pospieszyły z pomocą imigrantom. 51 koncernów i fundacji, które mają łączny roczny dochód rzędu 775 mld dolarów, uzbierało łącznie 650 mln dolarów. Taki multi miliarder jak Facebook głodnym dzieciom oferuje darmowe Wi-Fi, nie pytając za co te dzieci kupią komputer. Jeden z potentatów bankowych poświęcił nieco ponad 7 mln. $ - (pewnie manager w tym banku zarabia więcej).

Lwią część, bo aż pół miliarda dolarów z uzbieranych 650 mln, wyłoży fundacja Sorosa. Bank Goldman Sachs dorzuci 7,5 mln dolarów, Tripadvisor - 5 mln dolarów, Facebook zainstaluje darmowe wi-fi w obozach dla uchodźców, Google opłaci szkoły podstawowe dla 10 tys. dzieci, Hewlett-Packard dorosłym uchodźcom zorganizuje szkolenia w zakresie technologii informatycznych, a Johnson & Johnson przeznaczy 1,75 mln na edukację dzieci uchodźców. Oprócz tego zobowiązania podjęły IBM, Ikea, Microsoft, Twitter, Uber, UPS, Western Union i inni.

To jest dopiero hipokryzja. Teraz się uchodźcy ucieszą.

Wygląda, że biedna Polska poniesie większe koszty niż bogaci przedsiębiorcy i banksterzy USA.

Gdyby USA o 10% zmniejszyły wydatki na wojnę z Syrią, a pieniądze przekazali Syryjczykom, to nigdy nie opuściliby oni swego kraju. Nawet gdyby wojna trwała.

Obama gloryfikował globalizm i demokrację (myląc ja z liberalizmem) odwołując się do "oświecenia" (illuminati), ale stwierdził: "Musimy powiedzieć sobie otwarcie, że w działaniach na rzecz globalizacji trzeba dokonać korekty kursu", czyli: "globalizm tak, wypaczenia nie". Brzmi to wszystko dość swojsko. My to pamiętamy jako: "socjalizm tak, wypaczenia nie".

Spraw dobry Boże aby obie formacje skończyły tak samo.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 25 wrzesień 2016 22:34