Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Korea Południowa opracowała plan zabójstwa Kim Dzong Una
Kategoria: Polityka na świecie   Sobota, 24 wrzesień 2016 20:24 Autor: admin

Korea Południowa opracowała plan zabójstwa Kim Dzong Una

;) ;)

Posiadanie broni nuklearnej oraz rakiet balistycznych jest zarezerwowane tylko dla niektórych państw. Korea Północna jest tego najlepszym przykładem, gdyż Zachód nałożył na nią ostre sankcje za rozwój technologii rakietowej oraz programu atomowego. Przygotowywane są również plany podbicia tego kraju.

Minister Obrony Korei Południowej, Han Min-koo, zapowiedział powstanie jednostki specjalnej, która podczas wojny będzie skupiała się wyłącznie na fizycznej eliminacji Kim Dzong Una. Jest to plan wchodzący w skład szerszej strategii, która zakłada również wyprzedzające uderzenie militarne oraz wdrożenie systemu antyrakietowego.

Han Min-koo powiedział również, że Korea Południowa musi zachować armię składającą się z 500 tysięcy aktywnych żołnierzy zawodowych, aby kraj był w stanie przeciwstawić się zagrożeniu ze strony sąsiada. Według szacunków, Korea Północna posiada największą armię świata, która liczy nawet 1,2 miliona aktywnych żołnierzy oraz 8,4 miliona rezerwistów.

Korea Południowa jest przygotowana nawet na najmniejszą prowokację i jest w stanie zaatakować swojego potężnego wroga gdy będzie mieć pewność, że Un przygotowuje do odpalenia swoje rakiety, wyposażone w głowice jądrowe. Południowokoreański rząd twierdzi również, że sąsiad może w każdej chwili przeprowadzić szóstą próbę nuklearną.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 24 wrzesień 2016 21:18
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Korea Południowa opracowała plan zabójstwa Kim Dzong Una