Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Debata Clinton - Trump. Kociokwik mediów, obojętność młodzieży
Kategoria: Polityka na świecie   Wtorek, 27 wrzesień 2016 09:31 Napisał

Debata Clinton - Trump. Kociokwik mediów, obojętność młodzieży

Media na całym świecie dostały "trzęsiawki", bo miała się odbyć debata na której tworzy się historia.

Praktyczne debata pokazała że tworzy się histeria.

Od początku było wiadomo, że na takim widowisku można zobaczyć jedynie sztukę, której scenariusz pisały sztaby politruków z jednej i drugiej strony.

Kogoś, kto przypuszcza, że kandydaci zaprezentowali tam swoje osobiste poglądy, śmiało można nazwać naiwniakiem lub politycznym impotentem.

Ja nie przywiązuję żadne wagi do tego wydarzenia. Nie miało ono żadnego znaczenia.

To dlatego młodzież z kampusu uczelni podchodziła do debaty obojętnie. To co ich interesowało, to znalezienie miejsca na parkingu, które z wiadomych przyczyn zostały zagarnięte przez uczestników i obserwatorów debaty.

Media były jak w malignie. Ponad tysiąc dziennikarzy na sali, tak jakby jeden nie potrafił zrozumieć.

Przecież reportaże mieli już wyszkicowane wcześniej, a po debacie pozostało im tylko wstawienie paru "zingers" pani Clinton.

"Będę brutalnie szczery, myślę, że wielu z moich znajomych nie jest naprawdę zaangażowanych w w kampanię w ogóle" - wyznaje Rawlings, 23 letni organizator młodzieżowy", więc moja działalność polega na przeciąganiu ich jestem czymś w rodzaju alkoholu na zachętę. Próbujemy zabawić się na tej komedio".

Starzejący się "baby boomers" występujący w debacie wydają się mało istotni dla świata tych młodych ludzi, przypominającego film na którym pokazują pojedynek" Buster Keaton z Charlie Chaplinem. Być może było to dobre do śmiechu, ale to było wszystko czego można od nich oczekiwać.

Myślę, że to właściwa pointa do tego wiekopomnego widowiska.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 27 wrzesień 2016 13:19
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Debata Clinton - Trump. Kociokwik mediów, obojętność młodzieży