Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Słuchajcie polityczni szalbierze. Zmierzymy was waszą Miarką
Kategoria: Polityka na świecie   Piątek, 14 październik 2016 08:09 Napisał

Słuchajcie polityczni szalbierze. Zmierzymy was waszą Miarką

Przed czytaniem tego tekstu, proszę sobie zrobić coś do picia, usiąść wygodnie i czytając myśleć.

Hilary Clinton, czy Donald Trump? Są tacy co  sugerują, że większy jest diabeł Clintonowej, a Trump się jej podkłada.

Czyj diabeł większy?

"Więc dla mnie dotychczasowe milczenie Trumpa w sprawie ewentualnej wojny z atomową Rosją, którą to chce wywołać Hilaria. Byłby to decydujący argument, który na pewno przeważyłby szalę na jego korzyść, jest to chyba dowodem na ustawkę".

To tylko dwie różne odmiany znaku szatana (rogi i "6")

Ja tu widzę inaczej - analogię z ostatnimi wyborami w Polsce. Otóż podobną sprawę ćwiczymy z ponad rocznym wyprzedzeniem. To "zaplanowane ćwiczenie" tłumaczy też, dlaczego w zeszłym roku w Polsce nie sfałszowano wyborów (pominąwszy szczegóły) i już po przejęciu TVN przez Rotszyldowców, a przed wyborem Dudy, wiadomo było o co chodzi.

"Dobrym gliną" u nas był PiS z Dudą i całą ekipą, zaś "Złym gliną" PO z Nowoczesną i ekipami.

Dzisiejszymi odpowiednikami w USA: Trump - "Dobry glina" i Clintonowa - "Zły glina". 

Linia Obamy zresztą obrzydła ludziom w Ameryce

...podobnie jak linia Tuska w Polsce:

Zły i tu, i tu musi odpaść - na tyle inteligencji to nawet wbrew elitom partyjnym i mediom wyborcy jednak mają.

Można tu nawet "zajrzeć w przyszłość" USA i świata - po to też jest całe to "ćwiczenie".

Otóż PiS był słaby, nie miał ludzi do obsadzania stanowisk politycznych. Partia – wydmuszka. Wygrał, bo ktoś to „z góry” ustalił,  ale żeby w ogóle móc rządzić, szybciutko przeszedł kontredansem na linię zdrajców Polski, a zdrajców wcześniejszych pozostawił bezkarnymi, tak że to oni zostali ostatecznie wygranymi.  Poszedł na najgorszy możliwy kompromis moralny, zdradzając Naród i wyborców, którzy w nim pokładali nadzieję.

Wraz z nimi jeszcze bardziej wygranymi zostały ponadnarodowe korporacje prywatne - "kolonizatorzy-eksploatatorzy - zniewoliciele Polski", którzy się nachapali majątkiem Polski średniego państwa z ogromnym potencjałem, jej wielkimi zasobami i całkiem nowoczesną ósmą gospodarką świata, a nadto jej długami sztucznie spreparowanymi przez korporacyjną agenturę i zdrajców, którzy teraz, kiedy do władzy doszedł „uczciwy rząd”, powinni wszystko oddać i pójść siedzieć.

Tymczasem zamiast tego, to jeszcze im się funduje umowy-zmowy CETA i TTIP, które jeszcze ich uczynią zupełnie bezkarnymi i legalnymi na lata, nadto odda im pełnię  władzy i to niekontrolowanej, pozwalając nadal pasożytować na Narodzie Polskim.

Podobnie zapewne będzie ze zwycięskim Trumpem - już okazującym się słabiutkim i niewyraźnym. Potwierdza to jego niechęć do "dobijania" Clintonowej - jeżeli tu można mówić o podkładaniu się Trumpa, to wobec korporacji - po to by to jednak na niego postawiły.

Efekt będzie ten sam: porządni Trumpa poprą, ale w takich okolicznościach, że  później trudno będzie się im wycofać z tego poparcia, kiedy wszystko zacznie iść na opak. Na to wszystko zaraz dolepi się do niego cała amerykańska patokracja i w końcu to ona będzie rządziła, nawet bezczelniej, jakby to robiła za Clintonowej.

Wojny może nie będzie, ale wtedy będzie pokój fałszywy - wielekroć gorszy w skutkach od wojny prawdziwej - takiej z bombami lecącymi na głowy i ruinami.

Tak jak w Polsce po roku PiS-u sprawa - przez same tylko "umowy międzynarodowe" można powiedzieć, że Polski już nie ma i nie zanosi się, żeby jeszcze kiedyś była, tak i z USA.

Oba kraje, kiedyś potężne wolnością teraz popadają w żelazne chomąta niewolników wypranych z wszelkiej własności i nadziei.

Tu i tu wchodzą w rachubę rzeczywiste spiski i zmowy oligarchów, kończące i demokrację i moralność w życiu publicznym" na rzecz najgorszego z faszyzmów - korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu i "rządem światowym" wyrodzonej z międzynarodowej na ponadnarodową, faszystowską ONZ reprezentującej już tylko światowych oligarchów, a bałamutne i utopijne ideologie - przeciw wolnym dotąd narodom świata.

W obu krajach nie ma być już prawa i sprawiedliwości. Ma już być tylko prawodawstwo czerpane "na prawie kaduka", czyli z mocy bezprawia, a z faktycznej woli aktualnych kacyków, czy układów trzymających władzę – ta odgórność jest zresztą typowo faszystowska, z całym „równaniem w dół” – w pierwowzorze ideologicznym było: „zrównać inteligenta z robotnikiem, „robotnika z chłopem, a chłopa z ziemią”.

To ta nadrzędność oligarchów w stanowieniu "praw" - zwykle ich przywilejów, a zarazem dyskryminacji tych nieuprzywilejowanych - choćby ich było 99% - choćby to było o rozwiązaniach do spodu nieludzkich, niemoralnych, wynaturzonych, głupich i niesprawiedliwych, manipulatorskich i kłamliwych - prowadzących wprost ku zagładzie ludzkości.

W obu przypadkach jedyna korzyść z opowiedzenia się po stronie "dobrego gliny", że w przypadku wyboru "złego gliny" zło przychodzi od razu, zaś w przypadku "dobrego gliny" rozkłada się w czasie, a nadto jest bardziej niebezpieczne, bo i dotąd normalnych brudzi współodpowiedzialnością.

Jednak to "rozłożone" też zawsze wychodzi na złe, a może nawet gorsze. Znany jest mechanizm "powolnego gotowania żaby". - Powoli gotowana nie wyskoczy i się ugotuje, zaś wrzucona od razu do wody gorącej może się oparzyć, ale wyskoczy i przeżyje...

PiS, gdyby powiedział, że zmierza do zniszczenia Polski i Polaków tak, żeby się już nie podnieśli, to na pewno by nie wygrał, nawet z tak tragicznie złym rywalem jak PO, które nie miało żadnych podstaw moralnych, żeby startować w wyborach.

Podobnie i z Trumpem. Hilarię słusznie nazwał diabłem, ale wszystko na to wskazuje, że z niego ma wkrótce wyleźć większy.

Autor: bloger "Miarka".

PS. Autor mówi o "nadzorcach" pilnujących globalnej dobrej zmiany. Dlatego my nadzorcę już dostaliśmy. Proszę sprawdzić. Nasz ma kolor "grey".


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 14 październik 2016 12:51
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Słuchajcie polityczni szalbierze. Zmierzymy was waszą Miarką