Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Wyniki wyborów w USA są już ustalone?
Kategoria: Polityka na świecie   Środa, 02 listopad 2016 09:05 Autor: admin

Wyniki wyborów w USA są już ustalone?

Dzisiaj Jim Stone ujawnił planszę ściągniętą bezpośrednio z serwera Worldnow, który obsługuje serwisy telewizji FOX, CBS i innych. Worldnow jest centralą, która koordynuje synchronizację pomiędzy przekazywanymi wiadomościami przez różne serwisy różnych stacji.
Plansza z wynikami wyborów została prawdopodobnie przekazana Jimowi Stone jako temu, który od kilku lat publikuje krytyczne materiały demaskujące światowy spisek żydowskiej mafii.

Przypomnę, że jednymi z kluczowych były dokumenty w.s. zamachu na Fukushimę, gdzie dokonano wybuchu taktycznych ładunków jądrowych ukrytych w wielkich kamerach stereosokopowych Magna BSP przez izraelską firmę ochroniarską, która zajmowała się „bezpieczeństwem” elektrowni atomowej w Fukushimie.

zob.: link

Mafia ma teraz problem, gdyż poniższy „wynik” wyborów może otworzyć oczy Amerynaków na to, że żyją w wirtualne rzeczywistości, gdzie wszystko jest kreowane przez media, a wolne wybory są iluzją. Miejmy nadzieję, że patrioci amerykańscy w FBI, CIA, NSA, HS i innych służbach na czas zareagują na przygotowywaną mistyfikację.

Profesor Helmut Norpoth, który jak dotąd 5 razy z rzędu nie pomylił się w swoich ocenach co do wyników wyborów w USA, ocenił szansę wygrania Donalda Trumpa na 87%. W styczniu szansę tę ocenił nawet na 97%.

Zob.: link

Po ujawnieniu poniższej planszy można się spodziewać niezłej kotłowaniny politycznej w USA, a może i nawet prowokacji ze strony syjonistów by w ogóle nie doszło do wyborów.

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 04 listopad 2016 05:22