Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Presstytucja i Oligarchia rządzą światem
Kategoria: Polityka na świecie   Piątek, 04 listopad 2016 02:03 Napisał

Presstytucja i Oligarchia rządzą światem

Światem, niezależnie od szerokości i długości geograficznej rządzą dziś rozmaici oligarchowie, którzy mają na swe usługi presstytutki (żartobliwie zwane dziennikarzami).

Dziś najlepiej to widać na przykładzie kampanii wyborczej w USA.

Cześć obserwatorów politycznych jest zaskoczona, że Hillary i presstytututki na usługach jej partii nie oskarżyli Putina o skłonienie dyrektora FBI Comey'a do wznowienia sprawy emaili Hillary?

Ale presstytutki zrobiły inną, lepszą przysługę dla Hillary. Czynią wrażenie, że problemem jest Comey, a nie Hillary i afera jaką ona spowodowała.

Według amerykańskiego senatora Harry Reid'a i presstytutek, amerykański wyborca nie musi się martwić o przestępstwa Hillary. Domniemane przestępstwo Comey'a jest o wiele ważniejsze. Zdaniem wyznawców logiki Kalego jest OK ogłosić że kandydat na prezydenta jest oczyszczony z zarzutów, ale nie jest w porządku powiedzieć, że kandydat jest w trakcie dochodzenia.

W lipcu 2016, ten sam Comey naruszył Hatch Act, kiedy na rozkaz prokuratora generalnego rządu Obamy ogłosił, że Hillary jest oczyszczona z zarzutów. Wykorzystano Comey'a, aby umocnić pozycję Hillary w sondażach wyborczych. W sondażach, w których zawyżano procentowy udział zwolenników Hillary.

Ale wystarczy spojrzeć na tłumy uczestników publicznych wystąpień obydwu kandydatów, w wtedy jest oczywiste, że Amerykanie wolą Donalda Trumpa, który sprzeciwia się wojnie z Rosją i Chinami. Perspektywa wojny z mocarstwami nuklearnymi jest dużym problemem tych wyborów.

Problemem może być Hillary, która jest służebnicą Amerykańskich Oligarchów.

Co oni mają zamiar zrobić jeśli wygra Trump? Czy czeka go taki sam los jak Johna F. Kennedy, Roberta Kennedy, Martina Luthera Kinga, George'a Wallace? Czas pokaże.

Albo może będzie to hotelowa pokojówka, która pojawi się w ostatniej chwili, w taki sposób, że amerykańscy oligarchowie pozbędą się Trumpa jak francuscy - Dominique'a Strauss-Kahna?

Czy oligarchowie zdołają uratować Hillary jako prezydenta USA? Czy oligarchowie mogą ponownie oszukać naród amerykański?

https://www.youtube.com/watch?v=2yC62lLbR3U

Mówi wam coś?

Czy myślicie że ma jakikolwiek sens rozważanie kto wygra którekolwiek wybory, gdziekolwiek? Widać to i w Polsce, gdzie niezależnie od tego, partia którego watażki wygrywa wybory nie dzieje się nic złego poprzednim reżimowcom i nic dobrego dla Państwa Polskiego i Państwa Kowalskich.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 04 listopad 2016 03:21
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Presstytucja i Oligarchia rządzą światem