Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 10 listopad 2016 13:34 Napisał

Trump prezydentem ale lewactwo aceptuje tylko wyniki po swojej myśli

W gettach lewicy w Kalifornii, NYC, czy Filadelfii odbyły się protesty przeciw wyborowi Donalda Trumpa. Uczestniczyła głównie młodzież i mniejszości: emigranci islamscy, Afrykanie, sodomici.

Niektórzy z nich zapewne nie mają nawet prawa do udziału w wyborach (sądząc po akcencie).

Jak widć takie protesty są "spontaniczne", a "gadżety" przygotowana w pare minut na kolanie. Lewactwo jak widać zaangażowało się od pierwszych sekund porażki. Czy to miała na na myśli histeryczka Cilnton, którą cucono kilka godzin zanim pokazała się publicznie. Powiedziała ona że czeka ich (ją i jej zwolenników) wiele pracy. A przecież najpierw się na nich wypięła i nie pokazała się w Javits Center.

To oni uważają że świat miałby wyglądać według ich wyobrażeń. Czy ci gamonie nie przypominają wam demonstracji kodziarzy?

Czego im potrzeba? Wolnej aborcji, wolnego seksu i wolnych narkotyków, plus dożywotni zasiłek socjalny i żyć nie umierać.

Protesty te potwierdzają - proszę się nie dziwić, konieczność w polskiej oświacie. Amerykańska młodzież wychowana jest głownie na Facebooku, Twitterze i paru innych mediach społecznościowych. Radości życia dostarcza im piwo i narkotyki, a rekreację wypełnia marihuana. Ich wiedza ogranicza się głównie do umiejętności rozwiązania testu i wyboru odpowiedzi: A,B,C lub D.

Te odpowiedzi dostarczane są im na każde pytanie.

To do czego młodych ludzi wdrożono to nasze "róbta co chceta", czyli donoszenie do władzy na własnych rodziców wtedy, gdy oni czegokolwiek im zabraniają. Poziom degradacji moralnej młodych amerykanów jest porażający. To co się dzieje w szkołach nie nadaje się do opisania.

Oczywiście tak nie jest we wszystkich szkołach, ale tam gdzie są duże skupiska ludzkie. Tam gdzie jeszcze jest prawdziwa Ameryka jest na szczęście inaczej. Gdzie jest jeszcze prawdziwa Ameryka?

Prawdziwa Ameryka jest tam gdzie wygrał Trump. Im wyższe jego zwycięstwo w danym stanie tym więcej Ameryki.

Lepiej niż Cejrowski sam bym nie opisał sytuacji w USA.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Czwartek, 10 listopad 2016 14:40