Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Putin 45 prezydentem USA
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 10 listopad 2016 13:58 Napisał

Putin 45 prezydentem USA

Tak wynika z lewackich doniesień medialnych, które bezmyślnie i z lubością odbijają się echem w Polsce. Wybory w USA podobno wygrał Putin, a tymczasowo w Białym Domu umieścił Trumpa.

Lewactwo nie może zrozumieć jak to się stało, że przegrało wybory. A to przecież oni sami oszukali się publikując fałszowane sondaże tak długo, że wreszcie w nie uwierzyli.

Nikt nie potrafi wytłumaczyć jak prymitywna Rosja, która ledwie po sankcjach dyszy, może na tak wielu obszarach kpić sobie technologicznie z takiej potęgi elektronicznej jak Stany Zjednoczone.

Hakerzy Putina grasują po najbardziej strzeżonych serwerach Amerykańskich jak myszy w pustym młynie. Sugeruje się światowym półgłówkom, że Putin zmanipulował amerykańskie prezydenckie wybory? 

Takie sugestie wskazują tylko na jedno. Na to że takie manipulacje są możliwie i może faktycznie były. Tylko komu nie udało się to do końca?

Twierdzenie o wszechobecności Putina poza Wszechrusią to również kpina z USA. Ten kraj posiada u siebie najtęższe mózgi i najnowocześniejszą technologię. I co? Prymitywna Rosja potrafi sobie z tym poradzić?

Aby nie być gołosłownym oto tytuł w US News:

How Vladimir Putin Won the U.S. Election

Moskwa rutynowo przy każdych amerykańskich wyborach zwraca się do rządu USA z wnioskiem o możliwość przysłania obserwatorów, aby sprawdzić czy przebiegają one prawidłowo i rutynowo dostaje odmowę.

To że medialni politrucy upowszechniają takie bzdury to jest ich zbójeckie prawo. Ale że są tacy którzy w te brednie wierzą, to już trudno nawet nazwać.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 10 listopad 2016 14:35