Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Junker do Trumpa - a miał szansę milczeć
Kategoria: Polityka na świecie   Czwartek, 10 listopad 2016 19:53 Napisał

Junker do Trumpa - a miał szansę milczeć

Marionetka z Brukseli niejaki Juncker wyskoczył jak piesek preriowy i dał głos.

Juncker zapowiada współpracę z Trumpem w imię "wspólnych wartości" i chce tworzyć "armię europejską".

Panie Juncker. Zacznijmy od tego że nie jest pan żadnym partnerem dla Prezydenta. Nikt pana nie wybrał i nikt nie dał mandatu do reprezentowania Narodów Europy.

Jak można mówić o współpracy w imię "wspólnych wartości" skoro nie dał pan poznać, że posiada pan jakiekolwiek. To co pan prezentuje to interesy. Interesy swoje i swoich mocodawców.

Chcesz pan tworzyć armię europejską to możesz pan najpierw popytać pana ministra Macierewicza jak się tworzy nowe siły zbrojne. Najpierw należy spowodować aby wszyscy członkowie NATO nauczyli się wypełniać swoje finansowe zobowiązania - tak jak Polska.

Jak mogą tworzyć nowe wojsko dziady, których nie stać na wojsko jakie już mają.

Pan Jean-Claude Juncker powiedział w Berlinie, że niezależnie od wyniku wyborów w USA Europa powinna zabiegać o to, by relacje transatlantyckie pozostały nienaruszone.

Już samo określenie: "niezależnie od wyniku wyborów w USA" dyskwalifikuje Junckera jako partnera do jakichkolwiek spotkań i rozmów. Czy powiedziałby tak gdyby wybrano lewaczkę?

Nie powinniśmy regulować stosunków ze Stanami Zjednoczonymi na nowo tylko dlatego, że nie podoba nam się wynik wyboru dokonanego przez naród

— mówił Juncker.

Przecież tak nie powinien wypowiedzieć się nawet sołtys gminy Psigłówek, bo nawet tam ludzie mają więcej taktu i kultury. Mówi "nie podoba się nam" - to znaczy komu?

Czy Junker naśle na Waszyngton Komisję Wenecką, aby nauczyła Amerykanów jak mają właściwie wybierać? Może zagrozi że jak się Prezydent Trump nie "poprawi" to mu odbierze prawo głosu w ONZ?

Teraz dopiero widać jakie prymitywy panoszą się Brukseli.

Reszty bzdur głoszonych przez pana Junckera aż wstyd cytować. Żenujący pokaz impertynenta.

PS. Już najbliższy wybory w Unii i krajach przez nią zniewolonych pokażą lewakom gdzie jest ich miejsce - na śmietniku historii.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 10 listopad 2016 21:09
alexjones.pl Informacje ze świata Polityka na świecie Junker do Trumpa - a miał szansę milczeć